2737
2739
عنوان

از شیر گرفتن

612 بازدید | 12 پست
4 ماه دیگه باید دخملمو از شیر بگیرم
غصه گرفتم...شبا هر 2 ساعت 1 بار حتما شیر میخوره وگرنه نمیتونه ب خوابش ادامه بده
تو طول روزم 4 ...5 باری هی میاد شیر میخوره میره....هرچی ام میخوام کم کنم قبول نمیکنه و با ادا اصول خرم میکنه
وقتی ام ک 1 اتفاق خییلی دردناکی براش میوفته یا خیییلی بهش بر میخوره اگ بهش شیر بدم سریع آروم میشه و گرنه خیلی سخت آروم میشه
چی کار کنم...چه جوری از شیر بگیرمش؟سرخورده میشه؟
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
چند وقتشه دختر نازت ؟؟

من از بعد یکسالگی شیرش رو کم کردم ... الان یه جوریه که وقت خواب باید بخوره حتما ... ینی اصلا بلد نیست جور دیگه ای بخوابه !!!!!!!!!! منم غصه دارم برا چند ماهه دیگه که از شیر بگیرمش
تقریبا 20 ماهشه
مشکل اینه ک دخمل من از 1 ماهگی ک دل درداش شروع شد تا 10 ماهگی فقط تو خواب شیر میخورد
تو بیداری اصلا نمیخورد
با تاب دادن و هزار بدبختی میخوابوندمش بعد تازه بهش شیر میدادم
از 10 ماهگی کم کم شیر خوردنش بیشتر شد
الان ک باید کم کنم شیر خوردنشو تازه علاقه وافر بهش پیدا کرده و ب قول تو هیچ جور دیگه نمیخوابه
اینم شانس منه دیگه
کلا برعکسه
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر پاستوریزه هم نمیخوره ؟؟

مثلا وقتی شیر میخواد براش یه خوراکی که دوست داره بیاری ... یا مثلا یه کاری با هم انجام بدین ... من اولا برا بهداد کشمش میآوردم اینجور وقتا !!! سرش گرم میشد و یادش میرفت
2742
2740
وااااای منم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که دخترم دوازده ماهشه ولی دکترش اصرار داره که از شیر بگیرمش ومیگه شیرمادر از ده ماه به بعد هیچ فایده ای واسه بچه نداره وفقط جلوی اشتهاشو میگیره و باعث میشه خیلی از مواد مغذی به بچه نرسه اما خودم میخوام تا چهارده ماهگی بدم ولی دخترم داره روز به روز وابسته تر میشه میترسم هرچی بگزه وابسته تر هم بشه و با قطع شیر آسیب ببینه............ترخدا مامانایی که تجربه دارن بگن چه جوری موفق شدن؟ چه کار کنیم نینی مون اسیب کمتری بخوره؟
وااااای منم دقیقا همین مشکل رو دارم با این تفاوت که دخترم دوازده ماهشه ولی دکترش اصرار داره که از شی ...

چه دکتر بیسوادی. تا 2سالگی حق بچه هست حتی روزی دوقطره. این شیر براش یک عمر فایدست