2737
2734
عنوان

عکس بینیم بعدعمل زودمیزارم

275 بازدید | 36 پست

سلام ازنیم رخم میذارم ببینید سربالاییش کمه؟😔

واینکه سوراخا نامتقارنه ۲۳روزه عمل کردم

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

سلام‌دوستان کسانی که دوست دارن کارکنن توخونه بادرآمدعالی یه سربه تاپیکم بزنیدویابهم توواتساپ پیام بدین من کارم چاپ عکس هست چاپ عکس روی محصولات ماگ،پازل،تابلوفرش،و....چون تولیدی هستم قیمت مناسب ترازهمهه جامیدم اکثرمحصولاتم هم ارسالش رایگانه هرکسی مشتری بیاره بهش پورسانت عالی میدم بابت هرفروش توی واتساپ هم چندییین گروه دارم توی تلگرام هم کانال دارم کسی برای همکاری یاسفارش خواست پیام بده درخدمتم ارسال ب سراسرایران...تلفن=09915169403....کانال تلگرام=Chap_Melika

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هنوز زوده ولی تقارن باید داشته باشه

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89
2742
2740
سلام‌دوستان کسانی که دوست دارن کارکنن توخونه بادرآمدعالی یه سربه تاپیکم بزنیدویابهم توواتساپ پیام بد ...

رو تیشرتم عکس چاپ میکنی

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

نیم رخ که خوبه

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89

سربالاییشم خوبه سوراخ بینی هم تقارن داره

تبخال زدی قرص آسیکلوویر بخور

2706