2733
2739
عنوان

دندون درآوردن نی نی

57 بازدید | 9 پست

سلام مامانای عزیز

پسرکم ۱۱ ماهشه هنوز دندون نداره 

چند روزه خیلی خیلی نق نقو و بد آروم شده درست غذا نمیخوره 

همش گریه میکنه و واقعا منو کلافه کرده 

چند شب پیش تب کرد ۳۹ کارمون کشید بیمارستان و سرم چون اصلا پایین نمیومد با ۴ ساعت قطره استامینوفن 

حالش خوب بود تا دوباره از ظهری تب کرده البته زیاد بالا نیست ۳۷.۹ هست 

ولی خیلی بدآرومی میکنه

ممکنه واسه دندونش باشه بنظرتون؟

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازمایش گرفتی 

عفونت نداشته باشه 

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
ازمایش گرفتی  عفونت نداشته باشه

آره بیمارستان گرفت مشکلی نداشت 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
پسر من ۱۵ ماهگی در اورد و خیلی تب کرد و اذیت شد از ده ماهگی تب هاش شروع شد ۲۴ ساعت تب میکرد و میکن ا ...

وای چقد بد

خیلی سخته تب کنه و ندونی چه مشکلی داره 

2740
آره بیمارستان گرفت مشکلی نداشت 

خوب خداروشکر پس واسه دندونه 

پسرم من خیلی سخت دندون در میاره علاوه بر تب اسهال میشه 

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
خوب خداروشکر پس واسه دندونه  پسرم من خیلی سخت دندون در میاره علاوه بر تب اسهال میشه

خیلی سخته