2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان 5 ماهشه-هه می گن بابا و مامانش به این سفیدی چرا رنگ پوستش این رنگی شده . نمیدونم به غذایی که خودم می خورم بستگی دار ه .اخه اولش کهدنیا اومد خیلی سفید بود حالا تغییر رنگ داده پوست بدنشم همینطور
2738
با صدف موافقم
مامان بابای من سفیدن و سه تا بچه اولشون سفید شدن ولی خواهر کوچیکم یه کم تیره تر از ماست
منم امیدوارم بچه ام ژن چشم رنگی رو از بابای خودم وبابای شوهرم به ارث ببره چون چشم من و شوهرم قهوه ایه
البته بعضی ها هم میگن تغذیه در بارداری خیلی تاثیر داره
مثلا چای زیاد
یا شنبلیله
یا سیب
اگر اول سفید بوده سفید میشه....
.تازه مگه سبزه چشه.......سفید سفید 100تومن........سرخ وسفید 300 تومن....حالا که رسید به سبزه هرچی بگی می ارزه..............
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

منم با اینکه خودم و شوشو خیلی سبزه نیستیم ولی پسرم خیلی خیلی سبزه شده. هرکی بهم میرسه میگه چرا نی نیت اینقدر سیاهه؟ نمی دونم چرا؟
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2706