2733
2734
عنوان

اسباب کشی تو محرم توروخدا بیاین

826 بازدید | 31 پست

دوستان با مادر شوهرم تو ی ساختمونیم چند ساله حسرت دارم جدا شم نزدیک ده ساله اینجام خیلی اذیتم باهاشون ....

ما خونه ساختیم قراربود قبل محرم بریم ولی خب ی کوچولو کارش مونده بود  الان داریم همون کارارو میکنیم شاید تا فردا تموم شه ینی ما تا قبل محرم نمیتونیم بریم  ...من اکثر وسیله هامم جمع کردم کارتون گرفتم الان مادرشوهرم اومده میگه گناهه دیگه باید تا بعد محرم و صفر ینی دوماهه دیگه صبر کنی میگه چون ماه گناهه نباید بری داخلشون....منم گفتم اگه اینجوریه خب باشه من بعد عاشورا و تاسوعا میرم میگه نه الا و بلا بعد صفر ....خدایااااا چیکار کنم ب هرکی هم گفتم میگه چ ربطی داره اینا خرافاته الان شما بگین چ کنم دلم نمیخاد لحظه ای اینجارو تحمل کنم از بس متلک و حرص و انرژی منفی بهم میدن و بچه هامم جدیدا خیلی غر غر میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امام حسین خودش تو محرم به قصد مهاجرت سفر کرد

بعد بعضیا چ حرفایی در میارن از خودشون

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

شروع ماه محرم در واقع شروع سال قمری و عید هست

ماه حرامه چون نباید تواین ماه قتل و جنگ و غارت باشه

تا قبل ۷ محرم ببرید نمیشه؟ 

صفر البته میگن ماه سنگینیه خیلی 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738

عزیزم ماه محرم هیچ گناهی نداره اسباب کشی به جز همون روز تاسوعا و عاشورا ولی ماه صفر سنگینه .ما خودمون ماه صفر مراعات میکنیم اگه میتونی قبل از ماه صفر برو حتماً

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکس نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 

بگو زنگ زدم از فلان مجتهد یا عالم پرسیدم گفت صواب داره، بعدشم وسایلم رو جمع کردم سختمه

از مادرشوهرت بپرس منی که توی ماه محرم قراره زایمان کنم گناهه؟ نگه دارم برای بعد صفر؟🤔🤔🤔🤔