2733
2734
عنوان

گولم زدن و طلاهامو بردن😔

361 بازدید | 31 پست

سلام خانوما من شيش ساله ازدواج كردم و ي فرزند پسر دوساله دارم شهر غريب زندگي ميكنم و بدور از خانوادمم اما كل خانواده شوهرمم دورم هستن چند وقت پيش يكي از برادر شوهرام خونه خريد ك پولش كم بود مادر شوهر و پدر شوهرم اومدن خونه ما گريه و زاري ك فلاني دار و ندارش رو فروخته تا خونه دار بشه با دو تا بچع و كم اورده و كمكش كنين خلاصه ب خواست شوهرم كل طلاهامو بجز سرويس و طلاهايي ك پدرم برام خريد دادم و ماشينمونم فروختيم براشون تقريبا ي سال پيش 

دو هفته گذشت ديدم جاريم گوشواره هاش گوششه گفتم اينارو نفروختي گف نههههه گوشام كيپ ميشن دردسر داره براممم ديگ دوتا سوراخ داره گوشش و دوجفت گوشواره يوقور 

حرفي نزدم 

ب هفته بعدش ديدم النگو انداخت دستش گفتم اينا چي؟؟؟گفت مال ابجيمه ميدونم ك الكيگفت 

بازم حرفي نزدم 

گذشت و گذشت تا مادرشوهرم رفت كربلا و برگشت  ي شال سوغات اورد برام نشستم پيشش گفتم مامان با خودم گفتم كاش ب سلامت برگشتي ي انگشتر نقرع تبرك برام بياري بندازم دستم جا حلقه عروسيم 

گفت پس حلقه عروسيت؟؟؟؟

گفتم مگ نبردين همه رو فروختين برا فلاني 

گفت نهههه نبايد ميدادي من نزاشتم فلاني(جاريم)حلقه عروسيشونو بفروشن خودم پول دادم ك اونارو نزاشتم بفروشن 

گفتم مگ من ادم نيستم مگ دل ندارم 

اينو ك شنيدم اتيش گرفتم ن بخاطر طلا نبخدا اصلااااا فقط ب خاطر اينكه با اين همه محبت اينطوري منو دور زدن منم بدون خدافظي از خونشون زدم بيرون چند روزه بغض امونم رو بريده ب كسي نميتونم چيزي بگم خانوادم دورن نگران ميشن ب شوهرمم بگم طرف خانوادشو ميگيره ب من ميگن تو حسودي اگ حرفي بزنم 

تروخدا ارومم كنين بگين چ كنم😔😔😔😔😔

اين چه كاري بود شما كردين ؟ كسي جلوتونو نگرفت ؟

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

حقتهههههه چقددد حرص خوردم از دستتتت

اخه ادم ماشین زیر پاشم میفروشه واسه خونه یکی دیگهههه؟خب فرش زیر پاتونم میفروختین دیگه

حالا الانم اهمیت به هیچکیییی نده بگو تا طلاهامو ندین با یکیتون حرف نمیزنم شوهرتم چیزی گفت قهر کن😒

یعنی چی میگه حسودی! من کلا همیشه میگم یکم سازش داشته باشید و سر هر مسئله کوچیک دعوا نکنید ولی این مورد یکم فرق داره من باشم اول با ارامش میگم که طلاهامو و ماشین رو به نرخ روز برگردونید اگر ندادند توی کل فامیل و دوست و آشنا ابروشون رو میبرم

سریعتر اعلام کن که طلاهاتو میخوای!!!!

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

انقدر دلسوزی و محبت لازم نیست.  خونه میخواستن تلاش میکردن بسازن.  خیلی ساده ای از من بدتری فک میکردم فقط خودم اینجوریم دیدم ساده تر از منم هست. با شوهرت صحبت کن حتما بذار بگه حسودی 

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃
2706