2733
2734
عنوان

نظرتون درباره شهره لرستانی؟؟؟؟؟

1729 بازدید | 79 پست

من که براش متاسفم قبلا خیلی دوسش داشتم الان که خودش رو اینطوری کرده نه تنها جالب نیس بلکه چندش آور شده 

عقده ای بوده و ما نمی دونستیم

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

به ما چه مربوط😐

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

ببخشید ولی عقده ای ماییم که قضاوتش می‌کنیم بازم‌ببخشید 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی می گی آخه ترنس بوده کالبدش با روحش تضاد داشته الان تطبیق داده و راضیه...بهتره تو زندگی بقیه سرک نکشیم و قضاوت نکنین که تو اون موقعیت قرار میگیرین

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

من نظرم راجبش اينه ك چقدر جسور و شجاع بوده 

و چقدر قوي بوده اينهمه سال 

چقدرم الان براش خوشحالم ك ب خواستش رسيدع  

هركسم ك نميتونه ببينه مردم زندگيه خودشونو دارن 

از عقده اي بودن و تنگ نظريشونه 

و ديگه اينكه كور شه هركي برا بقيه بد بخاد 

با احترام تمام

اگر سوالي راجب قانون جذب داشتيد بپرسيد بهتون ميگم💎⚡️
2740

والا به هيچيش نميخورد ترنس باشه

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

دست  خودش نیست که یه چیز طبیعیه که برا خیلیا پیش اومده خدا کنه کسی گرفتار نشه به این جور موضوع ها سخته جنست یه چیز باشه و در قالب یک جنس دیگ باشی اتفاقا شهامت داشته که خودشو تغییر بده

💖

عه وا😑بنده خدا مگه دست خودش بوده

ببخشیدا قبل عمل نیومد از تک تک مردم ایران نظر بخواد

درسته سلبریتیه ولی دلیل نمیشه برا دل خودش زندگی نکنه 

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑