2733
2734
عنوان

تجربه ی کابوس (دعا و طلسم‌)

267 بازدید | 10 پست

بچه ها میدونم این‌ چیز ها واقعی نیست شاید هم‌واقعی هست ولی چند ماه پیش حدود سال قبل توی خواب و بیداری بودم که یک آقایی رو دیدم کامل متفاوت از آدم ها یک حبابی رو باز کرد ؛ و یکی از خانم های اقوام رو دیدم که داره روی کاغذ هایی چیزی مینویسه و علنا بهم گفت این شخص تورو جادو کرده و برات در کارهات قفل گذاشته و تو هیچوقت از هیچ نظری بخصوص‌ عاطفی موفق نمیشی و نا‌پدید شد تا اون موقع گفتم هذیان و دروغ بوده من هیچ مشکلی ندارم و.. تا اینکه بعد از یک مدت توی هر کاریم مشکل میفته همش نصفه میمونه و بدون دلیلی نابود میشه ، کسی که عاشقمه سرد میشه یکدفعه بی دلیل و رابطه از بین میره از اون طرف هرکس میاد در عرض دو سه هفته همینجوری میشه هر کاری شروع میکنم تا اواسط عالی میره یهویی شکست بزرگ و بی دلیل میخوره بنظرتون واقعیه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم اون شخص از قدیم با من بد بود از زمان بچگیم ولی اخه الان چرا 🤦🏻‍♀️

بهتره باور داشته باشی و دنبال باطل کردنش بری خیای جدی...

اینم ک بهت الهام شده کی برات دعاگرفته دیگه نصف راهو رفتی

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
من اگه همچین خابی میدیدم میرفتم با سروکله دنبال ی دعانویس خوب تا باطلش کنم چقد بیخیالی تو..رویای صاد ...

اصلا نمیشناسم همچین کسایی رو ببین باورت نمیشه من کلا توی دنیای دیگه ای سیر میکنم 😅😅

2738
بهتره باور داشته باشی و دنبال باطل کردنش بری خیای جدی... اینم ک بهت الهام شده کی برات دعاگرفته دیگه ...

کسی رو نمیشناسم بعد این که توی اون تایم دستم از این چیز ها کوتاه بود و الانم به مامانم بگم فیدبک خوبی نمیده 

اگه حل نشده هنوز با طهارت(غسل و وضو) سوره مزمل رو بنویسید و بشورید توی یکم آب و با اب چای شربت یا غذا درست کنید بخورید. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••