2737
2739
عنوان

شوهرم خیانت میکنه بهم با عشق سابقش

14178 بازدید | 307 پست

چندبار مچش رو گرفتم قول داد بهم که همه چی تموم شده سیمکارت جدید براش خریدم چندبار بازم مچش رو گرفتم فهمیدم با اون زن در ارتباطه،از زمان مجردیشون عاشق هم بودن،واقعا درمونده شدم چیکار کنم چه برخوردی کنم،اون خانم متاهله

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اینکه خیلی بده،متاسفم خواهری،مطمئنی الانم در ارتباط ان؟کاش از یک مشاوره کمک بگیری،

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینکه خیلی بده،متاسفم خواهری،مطمئنی الانم در ارتباط ان؟کاش از یک مشاوره کمک بگیری،

بله مطمئنم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
با اون خانوم حرف بزن بگو که از شوهرت دور باشه وطردش کنه

حرف زدم با آرامش حتی دعوا ولی بازم دست نمیکشه،دیگه بهش زنگ نزدم 

2738
برو به شوهرش بگو 😅 

خب من شوهرم و دوست دارم ازش بچه دارم اینجور شوهر اون زن بفهمه یا شوهر منو میکشه یا زنش و طلاق میده بدتر راه باز میشه براشون

وای خدا بهت آرامش بده چقدر سخته 

خیلی سخته خیلی

خودتو همسرت برین یه جایی که اون خانم و همسرش هستن و غربت بازی در بیارو شهرو به هم بریز😂

▪️مـن از تبــار زن های تکراری نـیســتـم... مــن از نســلِ هــمان تـافتـه جـدا بافتــه ام...✨الّلهُـــــــمَّ صَــلَّ عَلَـــی مُحَــــمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّــدٍ و عَجِـــل فَرَجَــهم

شماها جای من باشین چیکار میکنید

2706