2733
2734
عنوان

دعا کنین من بمیرم

189 بازدید | 19 پست

نپرسین چرا فقط اینقدر خسته و ناامیدم که تنها چاره مو مرگ میبینم.التماس خدا کردم قانون جذب ...هر چیزی که میشنیدمو امتحان کردم به امید یه چاره ولی نبود.خسته ام از بی پناهی و فشار.خواهش میکنم دعا کنین تموم شه این زندگی لعنتیم.هیچی برام مهم نیست دیگه فقط تموم شه

آ قربون دهنت یه صلوات اگه خواستی واسه حاجت دلم بفرست💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دعا میکنم مشکلت حل بشه و انقدر شاد باشی ک حتی از دعای

مردن برای خودت بترسی

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2740

کاش خودم مریض بودم کاش خودم هزار درد و مرض داشتم...مادرم مریضه..بابامم با مریضی سخت از دست دادم..ولی عمق بدبختی من به اینجا هم حتی ختم نمیشه..کاش فقط دیگه نفس نمیکشیدم کاش فردا صب بیدار نمیشدم

آ قربون دهنت یه صلوات اگه خواستی واسه حاجت دلم بفرست💚
2706