2733
2734

خلاصه میگم 

خانوما خواهرشوهر لعنتیم انقد بهم بد کرد اونم  الکی الکی تا باعث بحثمون شدو باهم قهریم نامزدمم خودشم قبول داره تقصیر خواهرش بوده

بهم گفت دیگه محلش نمیزارمو ماشینمو بهش نمیدمو پای سفره اگر باشه نمیرم و از این حرفا ابجیش متاهله و دوتا بچه کوچیک داره که همیشه خونه پدر شوهرم پلاسه وباعث شده کلا با خانواده همسرم قطع ارتباط بشم ولی پدرشوهرم هی میگه چرا نمیایی 

خلاصه نامزدم گفت تلافی کارایی که باهات کردو سرش در میارم ولی داشت گولم میزد دیشب یه مهمونی دعوت بودیم اونم بودانقد با نامزدم صمیمی حرف میزدن حتی صمیمی تر از قبل 

زن گنده خجالت نمیکشه نامزد من کنارم نشسته بود  اومده بود در گوشش حرف میزد هی داداش داداش میکرد از حرص من 

شب که اومدم خونه پیام به نامزدم دادم که تا وقتی که تو اینجوری بهش بها میدی اون هرجوری دلش میخاد با من رفتار میکنه و همشم تقصیر توعه اونم گفت دفعه اخرت باشه این حرفارو میزنی و منم جوابشو ندادم 

الان نمیدونم چیکار کنم چجوری رفتار کنم نمیخام مثل زنای خاک بر سر رفتار کنمو زانو غم بغل بگیرم 

کار درست چیههههههه 

لبخند های واگیردار😌💛

ببین عزیزم همون طور که خودت گفتی میخوان لج ترو در بیارن تو نباید بزاری خیلی صمیمی رفتار کن با مادر شوهرت پدر شوهرت بعد اونا این رفتارو از تو و اون رفتار از اون ببینن بش تذکر میدن

لایک پیلیز

نابغه هستم و از خانواده تشکر میکنم که کشوم کردن❤💖باردار نیستم 

فکر کن خواهر شوهرتو نمیبینی کلا یجوری رفتار کن ک انگار وجود نداره و رفتاراشم برات مهم نیست رابطتو باشوهرت خوب کن وقتیم ک خواهرشوهرت میاد پیش شوهرت کاملا خنثی باش لبخند ب لب یجا دیگر نگاه کن ...اگر اینطوری ادامه بدی دست هردوشون اتو میدی واسه اذیت کردنت سعی کن قوی باشی این چیزایی ک گفتمو رعابت کن اولش یکم اذیت میشی ولی بعد برات عادی میشه حتی خواهرشوهرتم میبینه برات مهم نیست بیخیالت میشه و سعی نمیکنه لجتو دربیاره

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونا خواهر برادرن و شما نباید بینشون فاصله بندازی.سیاست اینه که با پنبه سر ببری اگه اذیتت میکنهبه شوهرت بگی اینکاروکرده.نه اینکه دیگه چشم دیدن صمیمیتشونو نداشته باشی. اتفاقا من جای تو بودم وقتی میگفت میخواد رابطشو باخواهرش قطع کنه بهش میگفتم نه عزیزم من نمیخوام اینکاروکنی اونم خواهرته.اما یکاری کن احتراممنو حفظ کنه.

اگه شمشیرتو از رو ببندی میبازی

کاربری دوممه😊یهو ترکیده شدم😐یه صلوات مهمونم میکنین؟ 

بگو لطفا دیگه تا رفتارت و درست نکردی نیا دنبالم 

من به جای اینکه بهم خوش بگذره با تو ام یا یه خاطره خوب از نامزدیم داشته باشم بدتر ناراحت میشم و احساس میکنم تو پشتم نیستی 

اهمیت نده بهش سعی کن اصلا باهاش صحبتی نداشته باشی اما بشوهرتم اصلا دیگه گلایه نکن چاره ای نداری خرابت میکنن میونت باشوهرت بهم میریزه

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
ببین عزیزم همون طور که خودت گفتی میخوان لج ترو در بیارن تو نباید بزاری خیلی صمیمی رفتار کن با مادر ش ...

خب اینجوری باید کم محلیاشو تحمل کنم

لبخند های واگیردار😌💛
دست هردوشون یعنی کیا

یعنی هم شوهرت هم خواهرشوهرت ...اینطوری شوهرت هروقت با تو دعوا کنه از لجت هی میره میچسبه اون

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
 سعی نکن شوهرتو روبه روی خواهرش قراربدی اگه انتظار حمایت داری اشتباه میکنی اینکار رو نمیکنه با ...

انقد کارا کرده که اگر میخاست از چشمش بیوفته افتاده بود 

لبخند های واگیردار😌💛