2737
2734
عنوان

مامانا سوال دارم تروخدا

44 بازدید | 3 پست

سلام.پسرچهارساله ام هرچندروز یکبار میگه آب دهنمو نمیتونم قورت بدم ! بهش آب ولرم و لیمو وعسل میدم میگه خوب شدم .علت خشکی دهنش،چیه؟

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

مطمینی ،این مشکل رو داره ،اگر مطمینی ببرش دکتر 

ولی بعضی بچه ها چون اون شربت ویا دارویی میخورند دوست دارند میگن مثلا مشکلی دارم

الان شما شربت عسل بهش میدی ،شاید برای اینکه اون رو بخوره میگه 

پسر من هم دایما خودش رو میزد به مریضی ،چون طعم داروی بروفن با طعم میوه رو دوست داشت،البته بهش نمیدادم ولی کلی گریه میکرد که به من دارو بدین ،من حالم خوب نیست.

مطمینی ،این مشکل رو داره ،اگر مطمینی ببرش دکتر  ولی بعضی بچه ها چون اون شربت ویا دارویی میخورن ...

ن اهل تمارض نیست مشخصه گلوش خشک میشه گاهی

واالا تو این شرایط کرونا از دکتر رفتن وحشت دارم

میگم شاید مربطو ب لوزه سوم باشه مثلا یهو بذهنم رسید

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اهل تمارض نیست مشخصه گلوش خشک میشه گاهی واالا تو این شرایط کرونا از دکتر رفتن وحشت دارم میگم شای ...

اگه مربوط به لوزه هم باشه باید دکتر ببریش ،مطب دکتر خصوصی ببر ،وساعتی که خلوته مثل اول وقت یا اخر وقت

2728