2737
2734
عنوان

تو رژیمم یکی بیاد راهنمایی کنه

62 بازدید | 6 پست

رژیم گرفتم دو هفته اس اما یه هفته قبل پریودی هوسم به شیرینی به اوج میرسه از امشب شروع شد دارم دیوونه میشم

یک کیک خوردم خیلی ناراحتمممم درصورتی که من خیلی تلاش کردم این چند وقت فکرش رو از سرم بیرون کنه انگار که شیرینی جات و برنج و نون وجود خارجی نداشته باشه 

به نظرتون حالا امشب که گذشت این یه هفته ی باقی مونده رو چطوری میتونم کنترلش کنم 

سعی کن اصلا به غذا فک نکنی من خودمم الان توی رژیمم بعضی وقتا واقعا نمیتونی جلوی خودتو بگیری .

واینکع نمی‌دونم رژیم تو چطوریه ولی من کامل برنج اینارو از برنامم حذف نکردم

سعی کن اصلا به غذا فک نکنی من خودمم الان توی رژیمم بعضی وقتا واقعا نمیتونی جلوی خودتو بگیری . وا ...

من یا یه چیزی رو حذف میکنم یا کلا زیاده روی میکنم . منظورم اینه که اگه حذفش نکنم تو خوردنشزیاده روی میکنم .نمیتونم 5 قاشق برنج و یه کف دست نون بخورم ترجیحا کلا حذفش کردم . با حذف این دوتا مشکلی ندارم اما مشکلم همینه که گفتم دم پریودی کنترلش خیلییی سخت میشه درصورتی که الان که خوردم کیک عوض اینکه از شیرینیش لذت ببرم حالت تهوع گرفتم گلاب به روتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شکلات تلخ درصد بالا، خرما به تعداد کم، شکر استویا(بدون قند)

میخورم اما فکر کیک از سرم بیرون نمیره . این دو هفته عالی بودم نزدیک به 4 کیلو کم کردم الان میترسم تو این یه هفته نتونم کنترلش کنم همه اش برگرده  

من یا یه چیزی رو حذف میکنم یا کلا زیاده روی میکنم . منظورم اینه که اگه حذفش نکنم تو خوردنشزیاده روی ...

من خودمم اوایل مثه تو بودم یا حذف یا زیاده روی . ولی واقعا رژیم مناسبی نبود هم پوستم خراب شده بود هم بوی بدنم و هم دهنم و ... مربیه باشگامم با حذف کامل موافق نیست 

والا اونو دیگه نمیشه کنترل کرد نمی‌دونم چی بگم..

میدونی داری چه اشتباهی رو میکنی با حذف نون و برنج..... عزیزم نون و برنج نباید حذف بشن میتونی خیلی کم مصرف بکنی ولی حذف نه....اب زیاد بخور ولی باید شیرینی کیک بیسکوییت شکلات قند شکر چیپس پفک... حذف کنی

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀