2737
2734
عنوان

تحصیل دوره دکترا

141 بازدید | 9 پست

سلام.من ۴۲ ساله ام. شاغلم ودوتا بچه هم دارم.ارشد مدیریت بازرگانی دارم .لیسانسم هم حسابداری بوده.دانشگاه معتبر دولتی هم خوندم.ولی خیلی ساله درس رو کنار گذاشتم ودکترام رو نگرفتم.به نظر تون میت‌ونم دوباره شروع کنم.کسی شرایط من رو داشته ؟

پسرم ودخترم وهمسرم،عشق ونفس من هستند😍

بله، یکی از دوستای من شرایطش خیلی مشابه شما بود. بعد از ارشد یک وقفه خیلی طولانی داشت حدود ۱۰ سال و بعد دکترا قبول شد. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام یکم سخته ولی میتونید اگر اراده کنید. من دیدم بعضی خانم ها بچه داشتند تو دوره دکتری هم باردار شدن و رفتن مرخصی دفاع هم به خوبی انجام دادن. میتونید یه کنکور ازمایشی مثل مدرسان یا ماهان بنا به رشتتون هم شرکت کنید یا یه کلاس کنکوری که بیشتر هم انگیزه بگیرید

2728

جوووووووووون خودت به بچه هات برس

ولکن درس ودانشگاهو

من زنداداشم سردکترا با داداشم تا طلاق رفت با دو بچه شکم حامله م.برادرام بخاطر بچه هاش کوتاه آمد رفت دکترا خوند....خداروهزاران هزار مرتبه شکر الان بیکارررررررررر تو خانه نشسته.....فقط دعا میکنم هرگززززززززززز نره سرکار 

خیلی برادرمو اذیت کرد این آشغال

جوووووووووون خودت به بچه هات برس ولکن درس ودانشگاهو من زنداداشم سردکترا با داداشم تا طلاق رفت با د ...

اخه متاسفم عزیزم.من شاغل هستم.فقط دوست دارم دکترا بخونم.پسرم سال دیگه کنکوریه،میخوام بااون شروع کنم دوباره به درس خوندن.

پسرم ودخترم وهمسرم،عشق ونفس من هستند😍
2738
اخه متاسفم عزیزم.من شاغل هستم.فقط دوست دارم دکترا بخونم.پسرم سال دیگه کنکوریه،میخوام بااون شروع کنم ...

اهااااااا خب عیب نداره ماشاالله شاغل هستی برای حقوقت خوبه

ماشاالله بچه هاتم اون سن بچگی رو رد کردن اذیت نمیشن

ولی زنداداشم حالمو از همه دکترا بهم زده

اما دامادمون شاغله الان داره دکترا میخونه اصلا دردسر برای زندگیش ایجاد نکرده اتفاقا رشتشم حسابداریه

حتما دکترا بخون موفق باشی