2733
2739

به من گفتن ۳میلیون 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم احتمالا دوبازه بگیرم

چون امار کرونا دوباره بالا رفته

میترسم دیگه بفرستمش مهد

پارسال ۲ و ۲۰۰ میدادم

ناهار هم خودش میپخت

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2740
من بچه‌ام حدود ۳ سالش بود گرفتم. سال 98. ۴ ساعت میومد. فقط نگه داری بچه بود. پوشک هم نمیشد. غذاش هم ...

از سال ۹۸ خیلی چیزا فک کنم تغییر کرده،سال ۹۸ مهر اینجا می‌گرفت ماهی ۵۰۰,الان میگیره ماهی ۳ تومن

چقدر میگیری که ۳ تومن به پرستار میدی؟

۶میلیون من نرگفترفتم هنوز نرخشو گفتن انسال ۳تومنه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
منم احتمالا دوبازه بگیرم چون امار کرونا دوباره بالا رفته میترسم دیگه بفرستمش مهد پارسال ۲ و ...

تهران؟  

من بچم یه کم شیطونه میترسم بزارم مهد🤦🏻‍♀️بعد مربیا هر روز غر بزنم چرا حرف گوش نمیده

برای چند ساعت؟

گفت ۷صبح تا۲بعوطهر