2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۴

هرجوری شده نزاریبره حداقل تا ۱۶.۱۷سالگی خدایی نکرده یکی بگطره ببرتش چیکار میکنی؟

باباش چیزی نمیگه؟

کاربری واگذار شده دوستان عزیز کاربری قبل به من هیچ ربطی نداره من کاربری قبلیم کاربریم تعلیق شد این کاربری رو گرفتم.

دوستاشو بشناس،بدون کجا میرن،مثلا سینما،یا فلان کافه که بدونی کجاست،من مامان شم قایمکی تعقیبشم میکنم😎😁

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

بگو بذار یکم بزرگ تر شی بعد بعدم از خطراتی که ممکنه براش بگو قسمت حوادث اخبار رو بذار بخونه مخصوصا راجع به تجاوز و اینا حرف بزن باهاش که حتی اگر شما نبودی بدونه چی کار کنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

همش تقصیر دوستاشونه. اینا هم میبینن هوایی میشن

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2740
چرا باباش خیلی سخت گیر هست میگه بابام نیست برم

هیچوقتتتت نزاری در نبود باباش همچین کارایی کنه خیلی نامحسوس به باباش بگو و اینکه با آرامش حلش کنید با دعوا باشه بدترش میکنه

کاربری واگذار شده دوستان عزیز کاربری قبل به من هیچ ربطی نداره من کاربری قبلیم کاربریم تعلیق شد این کاربری رو گرفتم.