2733
2734

اره متعصب هستن ، کمی خسیس و حسابگر هستن ، کلا برعکس آملی ها هستن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یعنی چی😂

مار‌رو‌دوش بابلی دیدی بابلی  رو بکش مارو نکش😂😂

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
یعنی چی😂

به زبون مازندرانی بود از قدیم میگفتم اگه یه بابلی دیدی که یه مار رو دوششه بابلی بکش ولی اون مارو نه حساب کن خودت بابلی ها دیگه چطورین😂😂

البته دعوا نشه از رو خنده دارم میگما

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
اره متعصب هستن ، کمی خسیس و حسابگر هستن ، کلا برعکس آملی ها هستن

باز بابلیا همینو راجب املیا میگن اخر نفهمیدم کی راس میگ😅

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

متعصب جاهلانه به هیچ وجه نیستن ... 

و آزادی و برابری جنسیتی بیشتره .. هر چند که همه جا خوب و بد داره .. ولی کلیتش اینه

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2706