2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهتر و بدتر نداره دف که یه ساز ضربیه ملودی نداره سنتور ایرانیه گیتار جهانی(کلا با هم فرق دارن😅) برای همین نمیشه گفت هرکدوم بیشتر دوست داری. خودم بودم میرفتم گیتار ولی سنتور خیلی خوبه

گیتار سازی هست که خیلییی زیاد شده و جذابیتش کم شده

( ولی هنوز یک ساز قشنگه ) 

دف جوری نیست که همه دوستش داشته باشن و با موسیقی های کلاسیک نمیخونه

ولی سنتور ساز قشنگیه و میشه توی موسیقی های سنتی ازش استفاده کرد و خیلی قشنگه 

البته، من نه معلم هستم و نه آنچنان چیزی بلدم

فقط ۳ ساله که پیانو میزنم

ولی هنوز توی ضرب ها مشکل دارم 🥲😂

در هر صورت، بستگی به سلیقه خودت داره، میتونی روی بقیه ساز ها هم فکر کنی 💝

تا که در گستره عالم خاک، پارسی پابرجاست، نام فردوسی هست، تا که آواز و موسیقی ایران زنده است، نام زیبای تو آراسته‌اش خواهد ساخت. تا غروب رمضان هست و امید سحر، ربنای تو و مرغ سحرت نیز به‌جاست -- به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
بهتر و بدتر نداره دف که یه ساز ضربیه ملودی نداره سنتور ایرانیه گیتار جهانی(کلا با هم فرق دارن😅) برا ...

میدونم اما خب انتخاب سخته شوهرم میگ برو دف خانومانه تره دوستم که سنتور میزنه میگ سنتور بخر یادت بدم خودم (خدایی صداشم عالیه)خودم میخواستن برم گیتار ولی دیگ خز شده همه بلدن خلاصه که موندم تو گل

2738
گیتار سازی هست که خیلییی زیاد شده و جذابیتش کم شده  ( ولی هنوز یک ساز قشنگه )  دف جوری ن ...

آخخخ پیانو اگه پول و جاشو داشتم حتما میرفتم چون بچگیم رفته بودم یه چیزایی بلدم اما خب حیفف که نمیشه