2733
2734

یه چندروزی هست خیلی عصبی هستم الک الکی زود ازکوره درمیرم کنترل ندارم تا شوهرم وبچها م یه حرفی میزنن اصلا حوصله حرف زدن ندارم توروخدا بگین چیکارکنم یه دعای اگر بلدین یادم بدین تابخونم اروم بشم

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ظرف آب بردار سوره یس رو بخوان به هر مبین که رسیدی توش فوت کن 

۷ تا مبین داره 

آخر سوره هم فوت کن به آب 

از این آب تو غذا و چای وآب خوردن استفاده کنید 

فقط لطفا رعابت کنید تو فاضلاب نریزید چون قرآن بهش خوانده شده اگر باقی ماند بریزید پای گل

باعث میشه اهل خانه به آرامش برسن 

2731
یه ظرف آب بردار سوره یس رو بخوان به هر مبین که رسیدی توش فوت کن  ۷ تا مبین داره  آخر سور ...

وای ممنون عزیزم حتما انجام میدم

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست
عزیزم هورمونت شاید بهم خورده شاید نزدیک پریودته شاید دلت گرفته دلتنگ کسی هستی  شایدم ی برخوردی ...

نه تازه پریودم تمام شده نمیدونم تروییدم کم کارهست و کنترل نیست نمیدونم بخاطرهمین هست

2740
نه تازه پریودم تمام شده نمیدونم تروییدم کم کارهست و کنترل نیست نمیدونم بخاطرهمین هست

بله برای تیروییدتان‌هم‌میشه 

خودم‌تیروئیدم مشکل داره میدونم 

یهو طپش قلب میگیرید 

به گرما وسرما حساس هستید