2752
2734

سلام خوبین ان شاءالله حاجت روا شین همگی.

هر کی و دوست دارین تو این تاپیک تک کنین و لینک تاپیک و ب اشتراک بزارین .نیتو اسمتونو بگین برا هم دیگه دعا کنیم انشاءالله 🌹🌸هرکی برا شخص دیگه ای دعا کرد لایکش کنه ان شاءالله حاجت روا شید.تا هر روز ک خواستین میتونین هرکسی ک خواستین و تک کنین و لینک تاپیک و بزارین. ان شاءالله حاجت روا شیم‌همگی و ب هم خبر بدیم🌸🌸🌸

بیاین به اقا امام زمان علیه السلام.اقا حضرت ابوالفضل علیه السلام خانم حضرت زهرا سلام الله علیها و شهید ابراهیم هادی و شهید  سید احمدپلارک و شهید سید مجتبی علمدار. توسل کنیم.ان شاءالله همگی حاجت روا بشید.

منم اسمم نیلوفره دعا کنین منم ان شاءالله ❤اگه خواستین یه صلوات به نیت من هدیه بهشون بخونین ان شاءالله ❤

نیت خودمم تو پست ها میگم.

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

برات دعا کردم عزیزم میش دعام کنین خیلی محتاجم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

شغلم درست شه ان شاءالله 

منتظر ی خبری ام برسه انشاءالله 

خدا مهرمو ب دل اونی ک دوسش دارم بندازه انشاءالله 

هفته دیگه یه کاری میخوام انجام بدم درست شه ان شاءالله 

اگه میشه ۴ تا صلوات به نیت ۴ نیتی ک گفتم برام بفرستین هدیه به آقا امام زمان علیه السلام ❤

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2731

خیلی بیکسم 💔

خدایا محمد رو بهم ببخش جای همه نداشته هام 😭😭

خدایا بهم بگه دوست دارم و به ازدواج و عاقبت بخیرمنتهی شه

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
دعا کنین تو مصاحبه قبول شم

ان شاءالله حاجت روا شی هم برای امضات هم مصاحبت صلوات فرستادم هدیه به امام زمان علیه السلام 

خیلی بیکسم 💔 خدایا محمد رو بهم ببخش جای همه نداشته هام 😭😭 خدایا بهم بگه دوست دارم و به ...

ان شاءالله حاجت روا شی حاجت منم مثل خودته

ان شاءالله حاجت روا شی هم برای امضات هم مصاحبت صلوات فرستادم هدیه به امام زمان علیه السلام 

وای ممنون

امضام خیلی برام مهمه🥺♥️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

سلام.

وانیا....قبولی فرهنگیانم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2706