2737
2734

گفت بده من پولشو بهت میدم. 

من گفتم باشه و پولم نگرفتم.. 

خدایی خودمم خیلی دوسش دارم. دیگم فکر نکنم پیدا کنم. 

🙄ولی فدای سر مامانم. 

دم نیومد بگم نمیدم خیلی دوسش داشت

فقط ب شوهرم چی بگم اگه پرسید. یکم پول دارم خودم بزارم بگم مامانم داده. یا بگم مامانم کلی کادو می‌خره برای بچه هام خوشش اومد داذم بهش. 

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دومی رو بگو

پول بگم چی میشه. پرو میشه؟ چون دیگه فکر نکنم برام بخره الان دستش خالیه کلی قسط داریم. 

میخک بگم ک ینی خانوده خودشم چیزی گرفتن باید پولش بدن 

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

هیچ وقت پنهون کاری نکن 

دیدی یهو گند ماجرا در میاد و شوهرت به مادرت میگه چرا پولشو دادی 

و دروغت مشخص میشه 

بی اعتماد میشه

بگو خوشش اومد دلم نیومد بگم نه 

و بهش بگو کاش میرفتیم برا مادر خودتم یه کیف یا چیز دیگه میخریدیم 

اینجوری هم به دیگری محبت میکنی هم بیشتر دل همسرتو بدست میاره 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
هیچ وقت پنهون کاری نکن  دیدی یهو گند ماجرا در میاد و شوهرت به مادرت میگه چرا پولشو دادی  ...

ببخشید ولی اصلا نظر خوبی ندادی. مگه مامانش برای من چی خریدی با بچه هام کوفت میخرم بزاش

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

عزیزم چرا دروغ بگی به هرحال مادرته و کیف دربرابر زحماتش چیزی نیست شوهراتونو بدعادت نکنین

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
2706