2737
2739
عنوان

خانمای متاهل❌❌❌❌❌❌

2971 بازدید | 147 پست

من ده روزه عروسی کردم 

منو همسرم با عشق ازدواج کردیم و واس هم تلاش کردیم

توی دوران عقد خییییلیییی میل جنسی نشون میداد الان که عروسی کردیم توی این ده روز چهار بار رابطه داشتیم شبا خیلی راحت میگیره میخوابه

اصلا نمیدونم قضیه چیه من باید چکار کنم اصلا چرا اینطور شده

چه واکنشی نشون بدم رفتاری

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب الان مشکل کجاست...به نظر همه چیز نرماله که..

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
خب تو ده روز ۴ بار طبیعیه دیگه😐🙄

نه اصلاا....ببین اخه اصلا میل نشون نمیده هرچی میپوشم حس میکنم توجهش رو جلب نمیکنه حالا تو عقد خیییییلییییییی توجه داشت

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
2738
خب تو ده روز ۴ بار طبیعیه دیگه😐🙄

برا کسی که تازه عروسی کرده ۴بار تو یه روزه ن ده روز😂😂

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

خب الان میدونه هر وقت بخواد شما هستی 

ولی تو دوران عقد اینجوری نیس 

سخت نگیر زندگی خیلی بالا پایین داره

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
تو ده روز چهار بار خوبه دیگه هرروز که نمیشع هردوتون ضعیف میشین

ببین منظور من رابطه داشتن نیس مم حس میکنم اونجوری دیگه تحریک نمیشه میل نشون نمیده اونجوری دور و برم نیست نه فقط برای رابطه کلا از همه نظر

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹