2733
2739

خدا رحمتش کنه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

خدا بیامرزدش بعد ۸ ماه چی میخوای ببری اخه

به عنوان سوغاتی،سوغات شهری که بودی رو ببر

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید چیزی ببری؟ واس این مناسبت منظورته؟

هرچه درفهم   تو آید، آن بودمفهوم   تو        کاربری سوم   قانون من: احترام=احترام🤞مغرور نیستم اما برای عقایدوشخصیتم ارزش زیادی قائلم. اولویتم خانوادم👑پ.ن: لبخند بزن و جهان رو با قشنگیات رنگی کن.
2728
2740
خدا بیامرزدش بعد ۸ ماه چی میخوای ببری اخه به عنوان سوغاتی،سوغات شهری که بودی رو ببر

میدونی رسم داریم وقتی کسی فوت کنه براشون لباس مشکی ببریم

اما این برای روزای اوله ک میگن رخت عزا شاید نداشته باشن و فرصت خرید ندارن

بعد از سالگرد هم لباس رنگی می بریم اما الان نمیدونم چی ببرم نه میشه سیاه ببرم نه رنگی

باید چیزی ببری؟ واس این مناسبت منظورته؟

میدونی رسم داریم وقتی کسی فوت کنه براشون لباس مشکی ببریم

اما این برای روزای اوله ک میگن رخت عزا شاید نداشته باشن و فرصت خرید ندارن

بعد از سالگرد هم لباس رنگی می بریم اما الان نمیدونم چی ببرم نه میشه سیاه ببرم نه رنگی

به نظرم داغشو تازه نکن

یه هدیه ای بگیر که به عزادار بودنش ربطی نداشته باشه 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
میدونی رسم داریم وقتی کسی فوت کنه براشون لباس مشکی ببریم اما این برای روزای اوله ک میگن رخت عزا شای ...

والا فوت اون بنده خدا که اونقدری تازه نیس این کارا رو کنی

یه چی خوراکی سوغات شهرتون و بردار ببر

هرچه درفهم   تو آید، آن بودمفهوم   تو        کاربری سوم   قانون من: احترام=احترام🤞مغرور نیستم اما برای عقایدوشخصیتم ارزش زیادی قائلم. اولویتم خانوادم👑پ.ن: لبخند بزن و جهان رو با قشنگیات رنگی کن.