2733
2734
عنوان

خانما نکنه من باردارم؟؟؟!!بیایید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 31 پست

خانومی اگه ک بارداری، ازت می خوام بچتو نندازی. 

چون سقط گناه کبیرس و با قتل یه آدم تفاوتی ندارد. بعد سقط پشیمونی میاد سراغت ک هیچ چاره ای نداره. عذاب وجدانی می گیری ک روزی 100بار می خوای بمیری

خانومی اگه ک بارداری، ازت می خوام بچتو نندازی.  چون سقط گناه کبیرس و با قتل یه آدم تفاوتی ندار ...

نه بابا نمیندازم من.حالا فعلا ک کمردرد شدید دارم.پریودم نشدم هنوز.یه هفته صبر میکنم اگ نشدم همچنان بی بی چک میزارم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما باردار بودی؟

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2728

به احتمال زیاد بارداری

اینا علایم بارداریه

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
به احتمال زیاد بارداری اینا علایم بارداریه

جدی  حالا عیب نداره خداکنه سالم باشه فقط اگ باردارم

من دوتا سقط داشتم،وحشت دارم از سقط،خیلی روحیمو خراب میکنه

2738
خدارو شکر انشاالله صدای قلبشو بشنوی و خوشحال بشی  برای منم دعا کن

انشاالله عزیزم ممنونم دعا کن فردا سونو قلب دارم

2706