2733
2734
عنوان

تورو خدا ی نظربدید بهم

96 بازدید | 28 پست
من دماغم گوشتی واستخونیه بزرگه ولی همه میگن بهت میاد خودمم خیلی بدم نمیات ولی صورتم اصلا ظرافت نداره از اینکه صورتم ظریف نیست خیلی ناراضیم ب نظرتون عمل کنم یا نه دو دلم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
عزیزم اگه کلا صورتت درشته وظریف نیست با کوچولو شدن دماغ ظریف نمیشه.... بلکه تناسب چهره ات بهم میخوره... و درکل من چهره طبیعیو خیلی بیشتر دوس دارم چون واقعا کم شده
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شیرازم هستم لطفا اگ توشیرازعمل کردید واز دکتری راضی هستید بگید تو رو خدا ی مشورت بدید بهم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
2738
ظرافت صورت فقط به دماغ نیست به تک تک اجزای صورتوترکیبشون بستگی داره حیف ترکیب صورتته به هم بزنی
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
واقعا دوست دارم تغییر کنم دختر خالم دماغشو طبیعی عمل کرده خیلی خوشگل شده اما من خیلی طبیعی نمخام خیلی ریز و فانتزی نمخام نیمه فانتزی .والا سر دوراهی موندم
چشم و ابرو لبام خداییش قشنگه صورتمم یکم تپل و گونه داره میگم یعنی اگ دماغمو عمل کنم بهتر میشه واقعا دیونه شدم تو این یک ماه چیکار کنم
2706