2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مزاج شناسی یکم مطالعه کردم فهمیدم برهم ریختن مزاج هم باعث وسواس میشه بلغم و سودام غلبه کرده روغن سیاهدانه خریدم بچکونم توی بینی. اینجوری نوشته بود 

توام توی گوگل سرچ کن بنویس تست مزاج شناسی. بعد سرچ کن راه های درمانو بگرد 

دینداریت را به خدا نشان بده، برای من انسانیت تو لازمه 

وای منم از وقتی حامله شدم این سه ماهه بدجور وسواس شدم یعنی هربار میرم توالت دستمو دوبار میشورم بعد میرم تو حموم با صابون هم میشورم بعد میام تو خونه با مایع ظرفشویی هم میشورم😐😐😐😐خسته شدم کلا میگم کاش دستشوییم نگیره

خدایا هرکی بچه نداره دامنشو سبز کن❤️نی نی منم سالم برام نگهدار❤️الهی آمین ☺️
2740

شوهرم به تمیزی، اینکه همش ما تو حمومیم، ظرف نشسته اصلا نباید توی سینک بمونه، خونه تمیز بدون گردو خاک باشه، دستارو همش ضدعفونی و بشوریم، بیرون حق نداریم اگه خسته شدیم یه گوشه بشینیم، گرچه همون لباسو چه بشینیم چه نشینیم باید حتما بشوریم

از بیرون که میاد میگه دست به من نزنید ، هوای الوده نشسته بهم، برم دوش بگیرم، تا حالا نشده از بیرون میاد بهم دست بده😏😏😏😏

خوب لامصب دست بده ، منم میرم دستمو میشورم، اما تو دست بده🤨

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
من دست ب هرررررر چی بزنم میشورم 😭😭😭😭

منم، حالم از بچه ها هم بهم میخوره یعنی یه بچه کنارم باشه نمیتونم غذا بخورم بچه های جاریم مدام اینجان😰

خدایا هرکی بچه نداره دامنشو سبز کن❤️نی نی منم سالم برام نگهدار❤️الهی آمین ☺️
شوهرم به تمیزی، اینکه همش ما تو حمومیم، ظرف نشسته اصلا نباید توی سینک بمونه، خونه تمیز بدون گردو خاک ...

اره دیگ منم همینم تقریبا خیلیییی بده دست خود ادم نی 😭من میخام برم روانپزشک چون هیچجوره درست نمیشه

روانشناس یا روانپزشک باید رفت؟داروهاش تاثیر داره؟

اول روانشناس برین بعد روانپزشک. داروها خوبن اما در کنارش باید روان درمانی هم بشین. روانشناسی که روان درمانگر باشه اینکارو انجام میده. گاهی شنیدم دارو هم به تنهایی اثر میکنه اما جلسات روان درمانی در کنارش بیشتر مؤثره. 

دینداریت را به خدا نشان بده، برای من انسانیت تو لازمه 
2706