2733
2734
عنوان

بی احترامی خانواده شوهرم درو بستن

2543 بازدید | 138 پست

تو یه ساختمونیم

از شوهرم بزور کلید خونمونو گرفتن 

الان مسافرتن به شوهرم گفتم کلید خونه مامانتو بده بهم برم فرشمونو تو حیاطشون خیس کنم عصری برم بشورم داد بعددگفت دستت درد نکنه میری کولرشونم روشن کن عصر میان تو گرما نمونن گفتم باشه 

رفتم کولر روشن کردم گفتم بزا در اتاقاشونم باز بزارم خنک شه اونجام یه اتاق رخت خواباشون باز کردم دستمو انداختم در اتاق خواهرشو باز کنم دیدم قفله اتاقش 

یعنی بشدت ناراحت شدم من نه بچه کوچیک دارم بره اتاقش نه خودم آدم فضولی ام مگه ما دزدیم این کارو کردن 🥲منم از لج ام کلید خونمونو از خونشونو بزداشتم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلش نمیخواسته در اتاقشو کسی باز کنه، برخوردن نداشته

مام دزد نیستیم 

پس خیلی بیخود میکنن ما نبودنی میان خونمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب بنده خدا شاید یه وسیله خصوصی داره نمیخاد کسی بفهمه وااااا منم دوست ندارم کسی وارد اتاق م بشه

بنده خدا من نبودنی تا یخچالم سرک میکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما بودین دلخوریتونو میگفتین به همسرتون !؟

اره حتما بگو خوشم نمیاد کسی بیاد تو خونمون😐اینجوری خودتم اذیت میشی

کاش یه جوری تغییر کنیم ک بعدها بگیم همش از محرم اون سال شروع شد…🖤

اصلا ربطی به شما نداره بنظرم خواهر شوهرت ازیناست که عادت داره همیشه وقتی خودش خونه نیست در اتاقشو قفل کنه حتی وقتی مادرش اینا هستن.

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...