2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم من تازه میخوام شروع کنم خیلی دوست دارم میخوام ببینم خیلی سخته ؟ و اینکه برای شروع چی بخرم پیا ...

هر سازی سختی خودش رو داره عزیزم ولی تمرین زیاد و علاقه راه میندازه آدم رو. اگه خیلی علاقه داری و میدونی وسطش ول نمیکنی اصلا سراغ کیبورد نرو چون استاندارد نیست برای آموزش بااینکه هزینه‌ش کمتره. تعداد اکتاوهاش کمتره و حساس به لمس و فشار هم خیلی‌هاشون نیستن، دستت قوی نمیشه. اگه میتونی هزینه کنی به‌نظرم بهترین گزینه اینه که آکوستیک دیواری بخری. اگر هم میخوای کمتر هزینه کنی برو سراغ دیجیتالی‌های دیواری. یاماها و رولند خیلی خیلی باکیفیتن، تو یاماها من شخصا تجربه این دوتا مدل رو داشتم YDP-165 و P 125، به‌نظرم مدل‌های خوبین، مخصوصا دومی قیمتش خیلی مناسبه و برای شروع هم خوبه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
هر سازی سختی خودش رو داره عزیزم ولی تمرین زیاد و علاقه راه میندازه آدم رو. اگه خیلی علاقه داری و مید ...

خیلی ممنونم پولم به اکوستیک نمیرسه تو فکر یاماها و رولند بودم اتفاقا شما اکوستیک داری؟

خیلی ممنونم پولم به اکوستیک نمیرسه تو فکر یاماها و رولند بودم اتفاقا شما اکوستیک داری؟

نه عزیزم دیجیتال دارم من. خیلی گرون شده آکوستیک الان دیگه متاسفانه🤦

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
ممنونم من تازه میخوام شروع کنم خیلی دوست دارم میخوام ببینم خیلی سخته ؟ و اینکه برای شروع چی بخرم پیا ...

عزیزم من ۱۲ سالمه و ۳ ساله پیانو میزنم من پیانو یاماها ydp144هستش بسیاررررررر ازش راضی هستم کیفیت همه چیش عالیه و کاملا استاندارد هستش من حدود ۵۰ میلیون خریدم الان نزدیک به ۹۰ میلیون هستش اما کیفیت بیسته راستش پیانو زدن خیلی سخته اما دل نشین آدم لذت میبره اگه مربی خوبی داشته باشی و اصولی یادت بده مطمئن باش عالی میشی♡♡

2738