2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم میخام انجام بدم ولی متاسفانه این ماه دوبارپریودشدم کنسل شد ماه دیگه بایدبرم ...شماکجایی چه دکتری ...

انشالله قسمتت باشه و زود جواب بگیری بیمارستان مادر یزد با بیمه شد ۸۸۰

2728

عزیزم چرا از دکتر خودت نمیپرسی من دوستم تو مرکز بهاران آی یو آی انجام داد. خداروشکر همون اولین بارم گرفت و باردار شد. کلا پزشکای خوبی دارن کارشون خیلی خوبه همه اونایی که برای آی یو آی اومده بودن راضی بودن

2738
سلام عزیزم امروز روز۱۴آی یو آیم بود لک دیدم😑دیگ منتظر پریودیم بنظرتون شیافارو ادامه بدم؟؟

عه اخی عیبی نداره حالا شایدلک لانه گزینی باشه منم سر بچه اولم لک دیدم دوروزقبل موعد پریودم ولی بارداربودم دکترگفت لک لانه گزینیه 

من مطب شخصی رفتم ۱۵ملیون باازمایشهاوداروها ودستمزد خوده دکتر 

😐😂😂😂عجبااا عزیزم ای وی اف این قیمت😂ن ای یو ای چی میزنین ؟

وقتی بهت میگم باشه….. دیگ بدون داری خیلی حرف میزنی و حوصله بحث باهات ندارم .😂❤️
😐😂😂😂عجبااا عزیزم ای وی اف این قیمت😂ن ای یو ای چی میزنین ؟

نه والاااا ای وای اف وگفت ۵۰ملیون به بالا ....احتمالااا شمابرای ناباروری ومیگید من تعیین جنسیتی بودم این قیمت شد مطب شخصی ۱۲تومن خوده ای یو ای ۱۵۰۰تومن آزمایش برای نمونه اسپرم باویزیت و سونوی واژینال وداروهاشد ۱۵تومن ولی دکترم ۲بارای یو ای میکنه باراول اگرنگرفت باردوم رایگان