2737
2734
عنوان

بچه ها پسرم

188 بازدید | 14 پست

شش ماه پیش در نبود من خیلی گریه کرده بود طوریکه صداش تا ده روز گرفته بود حالا هر وقت گریه می کنه صداش تا یه هفته می گیره نمی دونم دکتر لازمه ببرمش یا نه تجربه ای دارید بگید 

گل بنفشه مث چایی دم کن...به دونه.....ورقه ژلاتین اب کن

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد یه هفته خودبخود خوب میشه دل نگرانم چرا اینطوری میشه تا دو  و نیم سالگی هیچی اش نبود

ببرش دکترگلم..

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
نبودشمایعنی  بچت پیش کس دیگه ای اون حس امنیت و آرامش نداشته که الهی بمیرم انقدر گریه کرده از ...

اخه من شاغلم صبحها نیستم اونروز هم بخاطر دندون در اوردنش تب داشت اتفاقا پیش باباش بود می خواست دارو بده بهش اینم نمی خواسته بخوره بزور داده بود ولی همسرم میگه خیلی گریه کرد من اومدنی دیدم صداش گرفته

2738
اخه من شاغلم صبحها نیستم اونروز هم بخاطر دندون در اوردنش تب داشت اتفاقا پیش باباش بود می خواست دارو ...

نمیدونم چن سالشه

اماتا۳سالگی جای شماباشم بچم ترک نمیکنم

چون نیاز شدیدی بوجود مادرو پدردارن

خصوصا مادر

آخه هیچ کس جای مادرو نمی تونه پرکنه

کم مونده سه سالش تموم بشه کارمند رسمی ام چاره ای ندارم

میدونم بعدیکروز کاری بخاطر ظرافت ولطافت زنانگی خستگیت بیشتره

اماسعی کن جبران کنی نبودنات و.

شاید الان ببینی بچت حالش خوبه

اماازبعدروانشناسی ،این نبودنهاتوبزرگسالی خودش نشون میده

2706