2733
2734
عنوان

چه چله ایی برا محرم گرفتید؟

135 بازدید | 12 پست

که حاجتتون۱۰۰اجابت شده؟

تیکر بار داری نیس 🙊حسبی الله وکفا ❤.  تسلیم نشی بردی حتی اگه آسفالتت كرده باشن✌🏻        هرچی برای من میخوای چه خوب چه بد خدا صد برابرشو به خودت بده انشالله😉.          بگو ماشالله 😁.  هرچیزی زکات داره زکات خرد هم تحمل نادان هاست🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به تازگی اول محرم میخان چله حضرت زکریا رو شروع کنم

جواب گرفتی؟

تیکر بار داری نیس 🙊حسبی الله وکفا ❤.  تسلیم نشی بردی حتی اگه آسفالتت كرده باشن✌🏻        هرچی برای من میخوای چه خوب چه بد خدا صد برابرشو به خودت بده انشالله😉.          بگو ماشالله 😁.  هرچیزی زکات داره زکات خرد هم تحمل نادان هاست🙂
2738
از اول محرم شروع کردین؟ یا زمانش فرقی نداره؟

ببین هم محرم خوندم حاجت گرفتم. هم غیر از محرم.

کلا توی زیارت عاشورا توضیحش امام صادق قسم خورده که هرکسی به واسطه زیارت عاشورا امام حسین رو زیارت کنه هر حاجتی داشته‌باشد بر آورده میشه چه مادی چه معنوی‌‌.

زیارت عاشورا خییلی قویه و قطعا خب ماه محرم هم از نظر زمانی حاجت توش به اجابت نزدیکتره چون دیگه ماهِ حسین(ع) هست. 

من دوستم سالها علاقمند به کسی بود ۴۰ روز خوندنش که یا محبتش از دلش بره بیرون یا هم باهاش ازدواج کنه. محبتش از دلش بیرون رفت. 

از اول محرم شروع کردین؟ یا زمانش فرقی نداره؟

اما هر وقت اعمالمو بیشتر حواسم بود حاجتو خیلی زودتر گرفتم. 

سعی کن غیبت رو کلا از بین ببری. نمیگم میگید‌. دارم قوانین رو میگم براتون. با نامحرم فقط در حد ضروریات صحبت کنید. نمازتو اول وقت بخون و نمازتو ترجیح بده به همه کارات.

البته شاید شما اصلا اهل هیچ اشتباهی نباشید صرفا دارم مینویسم که بقیه هم اینجا رو میخونن براشون کمکی شه.

چون خودم سالها حاجتی داشتم برآورده نمیشد زیارت عاشورا هم میخوندم هی به اجابت نزدیک میشد اما نمیشد و البته حاجت دیگه ازش میگرفتم همون بینها. تااینکه اعمالمو درست کردم حاجتمو گرفتم خداروشکر. گاها گناهی مانع هست که تا اون از بین نره تا سالها هم طول بکشه هر ذکری هم بگی درست نمیشه