2737
2734
عنوان

حاجت گرفتن از ختم ها و توسل به ائمه

| مشاهده متن کامل بحث + 15170 بازدید | 64 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1095995&PageNumber=1 زدم تاپیکو بیاین
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
من از ختم 40روزه حدیث کسا خیلی حاجت گرفتم یعنی تا الان هر وقت این ختم رو گرفتم و توسل کردم به حضرت ز ...

سلام عزیزم شما چگونه از حدیث  کسا حاجت گرفتین

کی می خوندی

خدایا برای همه حاجت روایی آرزو میکنم.آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آوا جان بیا یک تاپیک بزن و ختم چهل حدیث کسا بذار برای فردا شب . که تو یک ساعت خاصی چهل نفر از اعضا ح ...

سلام عزیزم بگو منم یهدچیزی بخونم حاجت بگیرم

من ۵ ساله یه حاجت دارم از خدا .. تو این ۵ سال همه چیو امتحان کردم.. و بهم داده معجزه وار ولی بعد یه مدت دوباره ازم میگیرتش... یه بار با همین حدیث کسا گرفتم بعد یه مدت دوباره خدا ازم پسش گرفت... چهله زیارت عاشورا چند وقت پیش گرفتم بهم داد بعد دو ماه ازم گرفت...

هر دفعه هم از دست نیدم به طرز وحشتناک..جوری که نیگم معجزه میخواد تا برگرده... میشه یه چیزی بهم یاد بدی که بتونم دوباره برگردونم.. اندفعه خیلی سخت تر شده.. و برگرده و همیشه گی باشه

2731