2733
2739
عنوان

خرید خونه

195 بازدید | 12 پست

سلام دوستان واسه وام مسکن کسی اطلاعی داره؟ باید پول سپرده داشته باشیم نداشته باشیم نمیدن؟ میخوایم خونه بگیریم انقدر گرون شده نمیدونم از کجا وام بگیریم ک به نفعمون باشه و چجوری جورش کنیم، اگه اطلاعی دارین یا تجربه ای ممنون میشم راهنماییم کنین

منظورت وام مسکنه؟وام مسکن رو سند خونه و یه ضامن میدن.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کسی جواب درست دادلایک کن 

ولی یه کاربرگفت ۸۰تومن سپرده داشتن و۱سال طول کشیدوام بدن .احتمالاالان بایدبیشترسپرده گذاری کنن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بنظرم وام نگیر خیلی سخته قسط دادن با ۱۰۰یا ۲۰۰تومن هم خونه نمیشه فقط دردسر میشه ودوبرابرشم باید پس بدی واقعا پیرتون میکننن...یعنی دوتا عقب بیفته زنگ میزنن به ضامن آبروتونو میبرن.....درصممعدل میخوان باید حسابتون شش ماه خوب کار کنه وسپرده داشته باشین باتوجه به معدلتون وام بدن اونم زیر ۱۰۰...خدا لعنت کنه اینارو ...اونم ۱۸درصد که کلا ضررره

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740