2737
2734

من پدر شوهر ندارم مادر شوهرمم منبع درآمدی جز چیزی که بچه هاش بهش میدن نداره یه برادر شوهر خیلی پولدار دارم که کل خونه زندگی و دارایی مادی من به اندازه ی یکی از فرشایی که میندازه تو خونش نیست....شوهر من و برادر شوهرم سالهاست خرج مادر شوهرمو میدن ولی اون با اون ثروتش همون اندازه ای میده که شوهر من میده...این پول که ما میدیم یک چهارم حقوق ماهیانمونه ولی برای اون یک صدم حقوق ماهیانشه....حالا این ماه ما یه کم خرجمون زیاده به دلایلی...من میگم یه فقط این ماه تو به مامانت پول نده که دخل و خرجمون بخونه باهم...مامانش خیلی خیلی بهتر از ما زندگی میکنه بیشتر از من لباس میخره بیشتر از ما میخوره آخه کلا یه نفره و خرجش کمه دیگه بچه اینا نداره که یه وجب شلوار بخره پونصد تومن....شوهرم قبول نمیکنه میگه سالهاست دارم خرجش میدم حالا به خاطر یه ماه گردن کج نمیکنم....میرم حلقه ی ازدواجمو میفروشم تا آخر ماه میرسونم ...منم قهر کردم داد زدم اون حلقه برای من با ارزشه حالا نمیشه داداش ترلیاردش این ماه بیشتر بده تا ما ندیم و مجبور نباشیم حلقه ی ازدواجمونو بفروشیم؟این خود خواهی نیست که شوهرم حتی راضی نیست به داداشش بگه که وضعش خرابه....

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

دلم خونه از بی پولی....ولی این آدم از سرویس دادن به اون مادرش که همههههه رخت و ریختش بهتر از منه دست برنمیداره...من دیگه نمیخوام تحمل کنم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانه قاضی گردو بسیارست ولی شمارش دارد... برادرشوهرت داره سهمشو میده دلیلی نداره بیاد بیشتر بده شما ...

چرا دولت حتی از کسی که بیشتر داره بیشتر مالیات میگیره ولی ما باید به اندازه هم خرج کنیم؟این عدالته به نطرت واقعا؟؟

دلم خونه از بی پولی....ولی این آدم از سرویس دادن به اون مادرش که همههههه رخت و ریختش بهتر از منه دست ...

چرا با خود مادرش حرف نمیزنی، برا‌ش توضیح بده وضعیت مالیمون خوب نیست، یکم درک کن اگه زندگی پسرت برات مهمه

الهی آن ده که آن به
چرا با خود مادرش حرف نمیزنی، برا‌ش توضیح بده وضعیت مالیمون خوب نیست، یکم درک کن اگه زندگی پسرت برات ...

با اون حرف بزنم کلا لج میکنه میگه واااا من کی از شما پول خواستم اصلااااا نمیخوام پول بدین بهم درک نمیکنه که لج میکنه فقط 

دلم خونه از بی پولی....ولی این آدم از سرویس دادن به اون مادرش که همههههه رخت و ریختش بهتر از منه دست ...

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

شوهرت باید خودش حالیش بشه که اول زندگیه خودش بعد بقیه...کمک به مادر پدر وخانواده خیلی خوبه وثوابم داره اصلا میشه گفت وظیفه ست...اما این در شرایطی درسته که خود آدم تامین باشه.بعد با خیال راحت به بقیه هم کمک برسونه

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁
2738
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است شوهرت باید خودش حالیش بشه که اول زندگیه خودش بعد بقیه...کمک ...

اون نمیفهمه

با اون حرف بزنم کلا لج میکنه میگه واااا من کی از شما پول خواستم اصلااااا نمیخوام پول بدین بهم درک نم ...

پس اینم مثل مادرشوهر من فقط خودش رو میبینه، کار نداره پسرش داره یا نداره، فقط توقع داره،اسم خودشونم میزارن مادر

الهی آن ده که آن به

بالای ۸۰سال سن داره خودش روبادخترای من مقایسه می کنه وفقط به فکر خوشی خودش هست

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین
چرا دولت حتی از کسی که بیشتر داره بیشتر مالیات میگیره ولی ما باید به اندازه هم خرج کنیم؟این عدالته ب ...

اره اتفاقا عدالت اینه غیر این بود میشد بی عدالتی شمامیتونی بگی اقا من دیگه نمیخوام پول بدم یا کمتر میدم یا هرچی دیگه ولی ب جیب برادرشوهرت کار نداشته باش