2733
2734
عنوان

زندگی من و مشکل بچه دار شدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3056 بازدید | 41 پست
من با اینکه خودم نمی تونم از بچم دور بشم ولی کسایی رو دیدم که این کارو کردن...یکی از دوستام دانشگاه قبول شد تهران بچشو گذاشت پیش مامانش .یه شهر دور که 8 ساعت از تهران فاصله داشت..من چند سال فیلیپین بودم یه نفر بود بچش یک ماهش بود گذاشتش ایران خودش اومد فیلیپین.سالی یه بار میدیدش..بستگی به خودت و شرایطت داره.

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به نظر من با اینکه دور بودن از نی نی سخته ولی برای کارت زحمت کشیدی و حیف از دست بدی. به نظر من روز به روز پیش برو. مشکلات رو دونه دونه حل کن بزار نی نی بیاد ببین چی می شه. من همش فکر می کردم با توجه به کارم (ماموریتهای خارج از کشور) اصلا نتونم نی نی رو بزرگ کنم ولی خدا آنچنان کمک کرد که کلی شرمندش شدم. استرس برای چیزی که هنوز اتفاق نیافتاده و شابد اصلا نیافته فقط انرژی و وقت ازت می گیره.

بوس بوس
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
خانمی شما انتقالی بگیر برو شهر مادرت و شوهرت همون عسلویه بمونه. بچه خیلی خیلی به مادر نیاز داره. من خودم یک بچه 21 ماهه دارم و کلاً 6 ساعت در روز ازش دورم ولی وقتی منو می‌بینه بهم می‌چسبه و خودم شرمنده میشم که چرا از صبح پیشش نبودم. اگر می‌خواهی به خاطر پول یک بچه بیگناه را آزار بدی بهتره اصلاً به بچه‌دار شدن فکر نکنی. ببخشید که لحنم تنده چون من خودم مادرم و جونمو برای بچم میدم.
ماریا جون

اصلا انگیزت از بچه اوردن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا میخوای بچه بیاری؟؟؟؟؟؟ وقتی نمی تونی ازش مراقبت کنی.

یا بزار چند سال دیگه که اوضاع زندگیت بهتر شد بیار یا هر طور شده بچه رو خودت بزرگ کن

خواهش می کنم بهش نگید انگیزه ات از بچه دار شدن چیه؟ شما چطور می تونید زنی را از نعمت مادر شدن محروم کنید؟ چون کسی شرایطش سخته نباید بچه دار بشه؟ تضمینی هست که 2 سال دیگه وضعیت بهتر بشه؟ آدم موفق کسیه که با وجود مشکلات از پس یه کاری بر بیاد!
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
ماریای عزیز به نظرم مادر شدن فقط پرورش تو رحم نیست بودن در کنارشه وقتی شب میخواد بخوایه وقتی راه میره می خنده . حرف می زنه و..... من خودم یه مادرماصلا نیمتونم دوری بچه ام رو برای یه روزتحمل کنم مطمئن باش این خانممالان چون داره منطقا فکر می کنه اینجوریه والا عمرا بتونه دوهفته دوهفته ببینه نی نیش رو . با عرض پوزش اگه بعدا نی نیت ازت پرسید که ارزش داشت به خاطر امکانات رفاهی برای من از محبت خودت محدودیت برام قائل بشی؟می تونه جواب بده
به نظرمن آدمها ازنظرروحی باهم کاملا" فرق دارن، اگه فکرمیکنید روحیه دارین که یک یا دو هفته 1 بار بچتون رو ببینید ، چه اشکالی داره ، شما هنوز اقدامی هم نکردین . اگه خدا بخواد و نی نی دارشدین ، اونوقت معلوم میشه یه مدت ازطریق مادرتون اقدام به نگهداری بچه میکنید و بعدا" ها اگه دیدید نمیتونید یه جلسه 2نفره بذارین با همسرتون و هردو یه تصمیم عاقلانه ومنطقی بگیرید برای زندگیتون. الان همه جای دنیا بهترین بیزنس ووووووو من ها هم بچه دار میشن :-)