2733
2734
عنوان

زندگی من و مشکل بچه دار شدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3056 بازدید | 41 پست
این اصلا سر دوراهی نیست چون اصلا نمیشه دو هفته از بچه دور بود. مامانت هر چقدر هم که خوب مراقبش باشه باز هم بچه شماست و مسئولیتش با شماست. خوب اصلا نیارید. قطعا خانواده شوهرتون بد باشه باز هم می تونی اگه بچه بخوای به خاطر اون تحمل کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی دون مامی جون ازم سوال کردی یا اینکه گفتی ارزش نداره
الان اینجا من و شو شو تقریبا باهم ماهی 4.5 درآمد داریم خرج آنچنانی هم نداریم همه رو شرکت متقبل میشه اگه انتقالی بگیرم گفتم نمی خوام برم شهر شو شو و از طرفی هم حقوقم یک سوم میشه
این بچم از لحاظ مالی چیزی کم نداره ولی خوب مادر هم نمیبینه
ماریا جون منم شوشوم عسلویه کار میکنه
خودم بیکارم ولی بخاطره شوشو اومدم جم زندگی میکنم
حق میدم جم امکانات پزشکیش کم و در واقع افتضاح است منم به همین خاطر فعلا نتونستن نی نی بیارم
ولی بخاطر نی نی به شوشو گفتم باید از کارش بگذره و بریم شه خودمون
شما چه طور حاضری نی نی رو دوهفته نبینی
ماریا جون تو باید براش مادری کنی بقیه بچه می خوان تو باید براشون بزائی؟؟؟
بچه باید با مادر پدرش تو یه شرایط آروم روحی بدون استرس جابجایی بزرگ و تربیت بشه
ناراحت نشیا ولی اینی که میگی انگار شما ماشین جوجه کشی هستی
مادر شدن باید با هدف باشه خیلیها دارن تو عسلویه زندگی میکنن شما هم بمون بخاطر آرامش خانوادت
نمیشه که بچه داشته باشی و همش قرض داره راه باشی
@2bare_man
ولی ماریا جون همه چی که پول نمیشه به نظرم اگه نمیتونی از پول بگذری قید بچه رو هم بزنی بهتره
آخه ماها تا کی میتونیم تو این شهر بمونینم به نظرت؟
با این هوای آلوده و داغون پس فردا که پیر شدیم هرچی در اوردیم باید خرج بیماریهای عجیب غریبی کنیم که به خاطر موندن تو ای آب و هوا دچارش میشیم
به نظر من آدم توقعش رو بیاره پایین ولی بتونه سالم زندگی کنه و کنار خانواده به همه چی می ارزه
اینطور نیست؟
اگر نی نی دوست نداری و به خاطر سنت و شوهرت و مادرهای اونا می خوای نی نی بیاری اصلا این کار را نکن..بچه شرایط مناسب می خواهد واسه رشد و پرورش ....پول یکیشه....اینکه خودتم شرایطشو نداری خیلی حرفیه...برو زیر نظر پزشک باش تا 35 سالگی اصلا دیر نیست اون موقع بچه اولتو بیار...
مرسی بچه ها بازم باید فکرامو بکنم همه حرف های شماها رو هم قبول دارم
آره نی نی جون منم تا 3 یا 4 سال دیگه بیشتر تو عسلویه نمیمونم چون اصلا هواش و محیطش افتضاحه حالا برای همین مدت دارم برنامه ریزی میکنم شاید هم مجبور شم انتقالی بگیرم و برم شهر شو شو
ماریا جون خودت که بهتر میدونی
شریط عسلویه رو
شوشو تعریف میکنه که همکاراش که بچه دارن دوهفته یه بار میرن خونشون بچه شون بهشون میگه عموووووووووووو
فکرشو بکن
اگه خودتم بعد دوهفته بری بعد بچه ات بهت میگه خاله
همه روانشناسا میکن فقط 2 سال اول زندگی که خیلی مهمه و باید بچتو همون جوری که دوست داری تربیتش کنی
حالا شما هم که قصد موندن نداری بزار وقتی رفتی اونجا شروع کن
2706