2752
2734
عنوان

کیا تنبلی تخمدان دارن ی لحظه بیان

982 بازدید | 70 پست

شماهایی که تنبلی تخمدان دارید داروهایی مثل اچ سی جی رو چطور جدیدا تهیه میکنید من این ماهه همه ی شهر و شهرای اطراف رو‌گشتم گفتن نیست نمیتونی پیداکنی. پس درمانمون چی میشه؟🥺 و سوال بعد اینکه چه داروهایی درحال حاضر مصرف میکنید مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دارم جدیدا استفاده نکردم دارویی  فعلا دارم اینوفولیک میخورم

دوسال پیش شش هفت ماه اقدام کردم نشد دکتر هم رفتم کلی ازمایش و... گرفت گفت تنبلی داری . پریود هم میشم هرماه یکی دو روز فقط جلو میاد. 

خلاصه محل ندادم و دیگه اقدام نکردم امسال از ارذیبهشت قصد کردم رفتم دکتر گفت هنوز تنبلی داری ذخیره تخمدانم ی خورده بالا بود امپول داد گفت روز ۱۴ حتما بزن ولی گیرم نیومد🥺

چندوقته؟ منم دارم میخورم

من این ماه خوردم از ۵پری امروزتموم شد نتونستم برم بخرم

امروز روز۱۶پریم بود 

نمیدونم تا چندم باید بخورم 

خدایا شکرت خدایا خودت بساز که قشنگ میسازی ....  
تنبلی یعنی تخمدان پلی کیستیک ، رژیم خونگی بگیر ، اگه وزنت زیاده کم کن، شیرینی جات نخور، عرق فراسیون ...

سونو دادم اسمی از پلی کیستیک نیاورد توی برگه حتی پرسیدم ازش گفت فعلا بدک نیست اخه هرماه طبیعی پریود میشم. البته بزرگترین فولیکولم روز۱۲ سایزش۱۵ بود ولی باز اقدام کردم گفتم شاید شد

سونو دادم اسمی از پلی کیستیک نیاورد توی برگه حتی پرسیدم ازش گفت فعلا بدک نیست اخه هرماه طبیعی پریود ...

هی من پنج ساله درگیرم 

ولی یکمم مشکل دیگم داشتم خدایا شکر برطرف شد ایشالله اینم میشه 

ایشالله‌ماهم باردار میشیم 

فقطباید خدا بخواد 

عزیزم دعا کن 

خدایا شکرت خدایا خودت بساز که قشنگ میسازی ....  
من این ماه خوردم از ۵پری امروزتموم شد نتونستم برم بخرم امروز روز۱۶پریم بود  نمیدونم تا چندم ب ...

بمن ک گف سه ماه بخور

حالامنتظرم پریودشم برم پیشش ببینم چ خاکی توسرم کنم

چرابچم تمیشه

میدونم یادیر یازود یه روز میشم مامان حدیث 
2706