2733
2739

من ۲۲ سالمه تازه با کسی آشنا شدم و باهاش میرم بیرون و ساعتای ۱۰_۱۱برمیگردم همش ازم سوال میپرسه و هی در حال کنترل کردنمه و میگه زیادی ازادی بهت دادم وقتی سرکارم یا با دوست پسرم بیرونم همش زنگ میزنه و پی ام میده واقعا کلافمم کرده دیگه نمیدونم چیکار کنم از دستش بهشم میگم روابط خصوصیم به خودم مربوطه ولی اصلا توجه نمیکنه هی سوالای شخصی ازم میپرسه راجع به روابطم موندم چیکار کنم باهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا ۱۱ شب ؟؟؟!!

حق داره مادرت

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

ادم ،سنگ کوهستان بشه مادر نشه

کاش اونموقع که بچه تو شکم ادم وول میزنه بشه دست بگذارم رو شکمم بگم زندگی خصوصی تو به من ربط نداره این قدر جگرم رو خون نکن،حیف اون همه عق زدن تو دوره بارداری که فردا بچه بگه به خودم مربوطه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...