2752
2734
عنوان

افزایش سایزسینه.لطفاکمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 80 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۲۰سالمه خیلی کوچیک مثه بچه هاس

کاشکی منم اینجوری بودم اگه پول عمل داشتم میرفتم سایز ۶۰ واسم درست کنه

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2731

من تا ته این قضیه رفتم هیچی جواب نیس مگه عمل ! اونم فقط با پروتز ، چون تزریق چربی دکتر گفت چربی ها گولوله میشه نمیشه با غده سرطانی تشخیص داد( بیریخت هم میشه ) من سینه هام نامتقارن بود ، حدود یه سایز ، خیبییلی رو مخم بود خواستم عمل کنم دکتر هم رفتم،  دکتر ک گفت پروتز،  ترسیدم ، گفتم من همینم ک هستم بذا شوهر میکنم اگه پسندید ک هیچ الحمدالله ، اگه ایراد گرفت میرم عمل میکنم . که الحمدالله پسندیده و تا الان ک حرفی نزده، تو هم نکن عمل اگه دختری

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
قربون خدا برم ب من میده هر ماه بزرگتر میشه دیشب بخاطرش گریه کردم پول عملم ندارم سینه ام هی بزرگتر می ...

عزیرم وزن کم کنی سینه هات کوچیکتر میشه 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
2706