2737
2734
عنوان

خداااااخسته شدم ازاسهال

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی حجمش کمه اما دفعاتش زیاده؟ بی اختیار که نیست؟  بعد از کورتاژ که دیگه لکه بینی و خون ریزی ...

نه بی اختیارنیست

نه خداروشکررحمم جمع شدخونریزی ندارم

واین نیز خواهدگذشت
2742
2738
نه ازمایش مدفوع نداد اما خودم ازش خواستم ازمایش خون بنویسه شنبه جوابش میاد

گاهی به خاطر مصرف آنتی بیوتیک با از بین رفتن باکتری های مفید روده باکتری های بیماری زا جایگزین می شن و اسهال ایجاد می کنن. به دکترت بگو توکسین کلستریدیوم دیفیسیل رو برات چک کنه اگه مثبت بود مترونیدازول بخوری خوب میشی. 

کلا هم یه آزمایش مدفوع بده شاید این وسط یه چیز آلوده ای خوردی عفونت گرفتی البته این که میگی حجمش کمه و دفعاتش زیاد نیست و درد هم نداری زیاد هم نمیخوره به عفونت خاصی. 

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد   ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

شاید هم به خاطر استرسی که این مدت داشتی سندروم روده ی تحریک پذیرت عود کرده. 

اگه خوب نشدی آزمایشات اومد برو متخصص گوارش 

اصلا نگران نباش خوب می شی. به نظرم هر داروی گیاهی هم مصرف نکن 

شماپزشکی؟

دانشجوی پزشکیم 

اگه کمتر از 3 بار در روز تعداد دفعات دفعت باشه اصلا اسهال حساب نمیشه ها. چون گفتی دفعاتش زیاد نیست پرسیدم. 

انشالله همیشه تنت سالم باشه

همچنین شما

نگران نباش حتما این مدت کسی هم کمکت نبوده خیلی اذیت شدی. اینم که هر کس گفته یه کاری بکن و یه چیزی بخور اما جواب نداده بیشتر خسته ات کرده. سعی کن بیشتر استراحت کنی و آرامش داشته باشی، آب و مایعات هم زیاد مصرف کن. یه متخصص گوارش که بری آزمایشات لازم رو میدن و بر اساس تشخیص علت اسهالت رو درمان می کنن. 

2706