2733
2734
عنوان

فاویسم در نوزاد

939 بازدید | 19 پست
سلام بچه ها نوزادم در هفته 36 و وزن 2400 دنیا اومد چون نارس و وزن کم داشت 4 مرحله غربالگری داره مرحله 3 رو دادمجوابشامروز اومدکه به باقلا حساسیتدارهکسی بچش اینطور بودهو اینکه بچم دختره و این بیماری وابسته به ایکسه و ارثیو هیچکس توی خانواده منو همسرم اینمشکل رو نداره حالا نمیدونم چرانینیم اینطور شده
البته داداشمم داره.ولی داداشم نمیدونیم از کی به ارث برده

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهیی.چیز خاصی نیس دوستم.من چون دادشم داشته دیدم که هیچ خللی تو زندگی بوجود نمیاره

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
2738
داداش من تا حالا دو سه بارم خونه بقیه اشتباهی باقالی خورده بود کوچولو که بود.هیچی هم نشد.ولی از وقتی که دنیا اومد مامانم دیکه هیچوقت باقالی نپخت.

عزیزم.حل میشه همش.فقط زمان میخواد.منم با هر دو تاش مشکل داشتم و اصلا فکر نمیکردم ازشون راحت شم

فقظط هر دفعه دکتر میری حتما بگو فاویسمه.یه سری دارو ها هم منع مصرف داره.مث اسپرین

به خودت مسلط باش.بیشتر بچه ها این مشکلاتو دارن.خدا رو شکر چشم رو هم میداری تموم میشه

2706