2737
2739
امروز صبح رفتم دکتر زنان برای ویزیت ماهانه و بعدشم زنگ زدم به شوهرم که اومد دنبالم و قرص آهن و کلسیم و ویتامین و... تموم کرده بودم که دکتر برام نوشت. با همسرم رفتیم داروخونه منم کیفمو گذاشتم کف ماشین. یه ربع بعد که برگشتیم کیفم نبود... دزد نامرد مدارک پزشکی و سونوگرافی و آزمایش هامم برده بود. خیلی ناراحت شدم و از بس غافلگیر شده بودم گریه کردم. موبایلم هم تو ماشین بود. البته هرچی پول داشتم رو خرید کرده بودم و برای بیعانه سونوگرافی داده بودم و پولی تو کیفم نبود ولی موبایلم پر از عکس بود و کلید خونمون و عکسی که تو کیفم بود خیلی ناراحتشم. تو کیف شوهرمم فقط کتاب بود.
خیلی دزدای نامردی بودن... خداروشکر به کاهدون زدن و چیز زیادی گیرشون نیومد.
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
آخی الهی

شکایت نکردین؟ نرفتین کلانتری؟
روشاک ایلیای سابق(فروشگاه اینترنتی فروش تبلت؛ موبایل و لوازم جانبیwww.irefah.com) (فروشگاه موبایل و تبلت و لوازم خانگیwww.refahiran.com) ( ابزار آگهیabzaragahi دات کام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان داره پیدا بشه

واسه برادر من و تو ماه رمضون دزد زد تازه ردش و گرفتن
روشاک ایلیای سابق(فروشگاه اینترنتی فروش تبلت؛ موبایل و لوازم جانبیwww.irefah.com) (فروشگاه موبایل و تبلت و لوازم خانگیwww.refahiran.com) ( ابزار آگهیabzaragahi دات کام )
2731
گوشی مامان منم شیشه پایین بوده از تو ماشین برداشتن توش پره عکس بی حجابی بود
رفتیمشکایت کردی انقدررررررررر ادم اومده بودن یکی میگفت یه هفته بود گوشیمو 900تومن خریده بوم زدن گفتن ما تا 20روز پیگیری میکنیم اگه توش خط 0912بندازن پیدا میکنیم وگرنه نه....
بعد 20روز رفتیم پیدا نشده بود دزدا ماهرن چکار کنن که ردیابی نشن
20-30تومن خرج کردیم هیچی به هیچی به نظر من نرو دنبالش....
2738
منم یه بار گوشیمو زدن. از طریق شماره سریال جعبه اش پیگیری کردم. کلی این طرف و اونطرف رفتم. هم رایتل و هم ایرانسل و هم همراه اول. یعنی هر خطی مینداختن توش باید پیدا میشد. ولی نشد که نشد. به نظر منم وقتت رو تلف میکنی از این طریق قانونی اقدام کنی.
فکر کردی کسایی که اینجوری خرید میکنن ببوئن؟ اتفاقا حواسشون هست چیکار میکنن. مگه بچه باشه که سیم کارت بندازه تو گوشی و بلافاصله ردیابی بشه. همشون گوشی های سرقتی رو فقط برای اوراق میبرن و بس. بعدشم همشون یه سیم کارت ایرانسلی بدون هویت از اونا که اون اوایل میدادن دارن که اگر نیاز به روشن کردنشون برای چند دقیقه باشه کسی شناساییشون نکنه

گلم اینا رو نگفتم که ناراحت بشی. گفتم که وقت و هزینه ات رو تلف نکنی.