2737
2734
سلام دخترا منم قبلا خیلی بیشتر کتاب میخوندم.اما الان یه مقدار بی حوصله شدم و حوصله کتابم ندارم.الان ...

سلام عزیز 

اشکالی نداره اگر احساس میکنی نمیتونی بخونی یکم به خودت فرصت بده یا ژانر مطالعه رو عوض کن. 

معمولا پیسنهاد میشه کتاب رو نصفه رها نکنی ولی من خودم اگر دوست نداشته باشم ادامه نمیدم. 

کم کم مجدد شروع کن با صوتی شروع کن که خسته نشی 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

سلام. منم عاشق کتاب خوندنم. 

چه تاپیک خوبی. 

قشنگترین کتاب خوبی که خوندم، جنگ و صلح تولستوی بود. واقعا قشنگه. 

کلا قلم تولستوی رو دوست دارم. بقیه کتابهاشم خوبه ولی این یه چیز دیگه است. 

بلندی های بادگیر هم جزو رمان های زیبایی بود که خوندم. 

مجموعه سرزمین جاوید 6 تایی، فکر کنم ترجمه ذبیح الله منصوریه. اونم اگر به تاریخ ایران علاقه من باشین جذابه. 

کلا ذبیح الله منصوری، مترجم مورد علاقمه. 

خیلی طرفدار رمان های ایرانی نیستم ولی شوهر آهو خانم بسبار جذابه، نگارشش فوق العاده است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوری قشنگه منم دوستش داشتم  ببین با یه اثر طنز شروع کن من بهت پیشنهاد میدم آب‌نبات هل دار رو ب ...

پس باید کتاب جالبی باشه چون یه خانم دیگه هم همینو پیشنهاد داد حتما میخونم

سلام. منم عاشق کتاب خوندنم.  چه تاپیک خوبی.  قشنگترین کتاب خوبی که خوندم، جنگ و صلح تولس ...

کتاب جنگ و صلح عالیه ولی خیلیی سخته بخاطر اسمهای زیاد روسی😅همش باید هواست جمع باشه یه اسمو با یکی دیگه اشتباه نگیری تا آخر اشتباه بزنی😂

2731
سلام. منم عاشق کتاب خوندنم.  چه تاپیک خوبی.  قشنگترین کتاب خوبی که خوندم، جنگ و صلح تولس ...

سلام به به عالیه... ادبیات  روسی خیلی خوبه ولی اسمای سختی دارن😂

ممنون از معرفی عزیزم بازم یادت اومد بیا بگو بهمون 

رمان  های کلاسیک دزیره و بر باد رفته هم قشنگن

پس باید کتاب جالبی باشه چون یه خانم دیگه هم همینو پیشنهاد داد حتما میخونم

آره داستان یه خانواده از زبون یه پسر ده ساله واسه دهه 60 یه جاهاییش بلند بلند میخندی 😂

کتاب جنگ و صلح عالیه ولی خیلیی سخته بخاطر اسمهای زیاد روسی😅همش باید هواست جمع باشه یه اسمو با یکی د ...

آخ آره من همیشه خلاصه میکنم اسماشون رو😆

2740
کتاب جنگ و صلح عالیه ولی خیلیی سخته بخاطر اسمهای زیاد روسی😅همش باید هواست جمع باشه یه اسمو با یکی د ...

دقیقا مشکل منم با رمان های خارجی اینه ،یک جاهایی قاطی میکنم 😂

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اینم برا مهرسا دوختم 

واااااااای عالیه عالیه تو خارق العاده هستی فاطمه جان 😍😍😍😍😍

کاش نزدیکت بودم میگفتم برای لیا هم بدوزی

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
واااااااای عالیه عالیه تو خارق العاده هستی فاطمه جان 😍😍😍😍😍 کاش نزدیکت بودم میگفتم برای لیا هم ...

مرسی قشنگم حالا نه دیگه انقد که تو میگی 🤗 لطف داری گلم 

عزیزمی کاش بودی و براش میدوختم 

سارا تو تلگرام داشتی؟؟ 

این ذکر مجربه من زیاد استفاده میکنم

چون کسی به کسی حاجتی داشته باشد و خواهد که حاجتش روا شود این آیه را بر دست راست خود سه مرتبه بخواند و دست بهم آورد .

چون پیش آن شخص رود و در برابر او دست خود را باز کند مقصودش حاصل گردد .

وَیْلٌ لِّکُلِّ أَفَّاکٍ أَثِیمٍ ﴿۷﴾ یَسْمَعُ آیَاتِ اللَّهِ تُتْلَى عَلَیْهِ ثُمَّ یُصِرُّ مُسْتَکْبِرًا کَأَن لَّمْ یَسْمَعْهَا فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِیمٍ ﴿۸﴾ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آیَاتِنَا شَیْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا أُوْلَئِکَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِینٌ

مرسی قشنگم حالا نه دیگه انقد که تو میگی 🤗 لطف داری گلم  عزیزمی کاش بودی و براش میدوختم  ...

نه