2737
2734
عنوان

این خواستگار و چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

221 بازدید | 14 پست

دوستان بی زحمت ی راهنمایی بکنید من ی خواستگار سنتی دارم که حدود ۶ سال پیش یکبار برای پسر بزرگترشون خواستگاری کرده بودن،ولی خب ی سری شرایط پیش اومد و نشد و اینا با دوست خواهرم وصلت کردن ولی( به علت اینکه خواهر پسره خیلی دخالت میکرده و مادرش به قول دختره) دوست خواهرم دوران نامزدی جدا شدن والان اون پسر بزرگه ازدواج مجدد کرده، الان این خانواده مجدد برای پسر دومی اومدن خواستگاری من، از خواهر دوستم در موردشون تحقیق کردم گفت ناخن خشکن تو مدت نامزدی هیچی نخریدن واینکه گفته حتما خواهرت ی مزیتی داره اینا دست نمیکشن یا دنبال پول پدره دخترن یا به دنبال پول دختره😐که خودش خرجی خودش و بده حالا نمیدونم راست میگه یا نه طبق تحقیقاتی که خودمون کردیم خیلی اینا رو تعریف کردن الان چیکار کنیم حرف کی درسته؟؟خواستگارا منتظر جواب هستن 😥 

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما به حرف دوست و آشنا چکار داری 

همین به قدر کافی زشت نیست که یکبار برای پسر بزرگ اومدن و ۶ سال بعد برای پسر کوچیک ؟ 

الان اینکه یک عمر تداعی بشه برادر بزرگه خواستگار همسر برادر کوچیکه بوده ، مشکلی نیست ناخن خشکی آزار دهنده ست ؟ 

اصل رو رها کردی فر ع رو آنالیز میکنی . اینجور روابط زشته رد کنید

2740
شما به حرف دوست و آشنا چکار داری  همین به قدر کافی زشت نیست که یکبار برای پسر بزرگ اومدن و ۶ س ...

برادر بزرگه کلا من و ندیدش اولش رد کردیم چون من کس دیگه ای و میخواستم‌ اون موقعه، با گفتن ی شرطی رفتن ولی اینبار برادر کوچیکه با خواهرش اول  اومدن ببینن بعد اجازه برای اومدن به خونه بگیرن من امروز ی هویی یادم اومد که اینا ۶ سال پیش خونمون اومده بودن و قیافه خواهرش آشنا اومد برام

پس چجوری باید شناخت طرف و

در کل تا با کسی زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش  

دوست و آشنا که فقط خوبی میگن  

ما ایرانی ها آدم های صادقی نیستیم  چنان بلدیم ظاهر سازی کنیم  که حتی همسایه دیوار به دیوار هم شناختی از واقعیت نداشته باشه 

ندیدی چقدر ازدواج با بچه خاله و عمه و دایی به طلاق میکشه ویا زندگیه پر تنشی دارن اینکه فامیله 

یه مدت معاشرت کنید دونفری باز بهتر از هیچ چیه  

در کل تا با کسی زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش   دوست و آشنا که فقط خوبی میگن   ما ایرانی ها ...

بله خیلی ممنونم از راهنمایتون و نامزد قبلی برادر بزرگه گفته این پسری که خواستگار شماست ی دختره و از دل جون میخواسته طوری که شبا بیرون میرفتیم این دو رو میدیدیم  خواهر پسره جداشون کرده و نذاشته بهم برسن😐نمیدونم راست یا نه چون پسره گفت بهم من ۳ سال قصد ازدواج دارم مورد خوب تا به امروز بهم برنخورده بود

بله خیلی ممنونم از راهنمایتون و نامزد قبلی برادر بزرگه گفته این پسری که خواستگار شماست ی دختره و از ...

چی بگم والا خیلی پیچیدس   شاید اون مورد مورد خوب نبوده از دید خانواده

چی بگم والا خیلی پیچیدس   شاید اون مورد مورد خوب نبوده از دید خانواده

میخواست بهم بگه خواهرش تصمیم گیرنده نهایی😥نمیدونم والا گیجم و منگم اگه نشه میخوام بگم ی مدت اشنا بشیم و پی ببرم به ماهیتشون

میخواست بهم بگه خواهرش تصمیم گیرنده نهایی😥نمیدونم والا گیجم و منگم اگه نشه میخوام بگم ی مدت اشنا بش ...

تو حیلی از خانواده ها خواهر  یا مادر  قدرت خیلی زیادی دارن   نمیدونم‌چجوریه  وای حیلی رو اعصابه

اگر امکانش رو داری از مشاور کمک بگیر  راه پیش پات بزاره برای اینکه بتونی امتحانشون کنی 

تو حیلی از خانواده ها خواهر  یا مادر  قدرت خیلی زیادی دارن   نمیدونم‌چجوریه  وای ...

بله درسته چون من ازدواج به هر قیمتی رو نمیخوام ،اگه اینجوری باشن مشاور خودش زود میفهمه باید برم پیش مشاور تا جوری ازشون سوال کنم بهشون برم نخوره