2737
2734
عنوان

جشن عقد

370 بازدید | 34 پست

سلام دختر قشنگا

دو هفته دیگه ان شاالله عقد خواهرمه

یه جشن کوچیک خونگی هست،حدود ۱۰۰_۱۵۰ تا مهمون کلا

طبقه ی بالا زنونه و طبقه ی پایین هم مردونه

بنظرتون چی بپوشم مناسبه؟!

آرایش و مدل مو در چه حدی؟!

من تجربه ای ندارم

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️

زیبایی در سادگیه…

متناسب با هیکلت لباس بپوش

رنگای زرشکی سورمه ای صورتی کمرنگ قرمز جیغ خوبه

سبزم خوبه …

موهاتم ساده جمع کن پشت

حسِ خوب یعنی رنگِ صورتی ، آخه خیلی ملیح و لطیفه 🌸 هدفم از بودن توی نی نی سایت اینه که با تجربیاتم دیگران رو با توجه به موضوع تاپیک شون در حد توانم راهنمایی کنم . ((دختر صورتی سابق از سال ۹۷)) 🤍

لباس بذار نظر بدیم

هرچه درفهم   تو آید، آن بودمفهوم   تو        کاربری سوم   قانون من: احترام=احترام🤞مغرور نیستم اما برای عقایدوشخصیتم ارزش زیادی قائلم. اولویتم خانوادم👑پ.ن: لبخند بزن و جهان رو با قشنگیات رنگی کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آرایشم که همیشه لایت …

حسِ خوب یعنی رنگِ صورتی ، آخه خیلی ملیح و لطیفه 🌸 هدفم از بودن توی نی نی سایت اینه که با تجربیاتم دیگران رو با توجه به موضوع تاپیک شون در حد توانم راهنمایی کنم . ((دختر صورتی سابق از سال ۹۷)) 🤍
زیبایی در سادگیه… متناسب با هیکلت لباس بپوش رنگای زرشکی سورمه ای صورتی کمرنگ قرمز جیغ خوبه سبزم خ ...

منظورم اینه که برا همچین مناسبتی چه مرسومه؟!

هیکلم خدا رو شکر رو فرمه.

ولی نمی‌دونم کت و دامن بخرم، یا پیرهن ، یا....

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
لباس بذار نظر بدیم

هیچ چیزی مدنظر ندارم، حتی نمی‌دونم چه سبکی برای این نوع از مهمانی مرسومه، کت... پیراهن... شومیز... بلند...کوتاه..‌.

منظورم اینه که برا همچین مناسبتی چه مرسومه؟! هیکلم خدا رو شکر رو فرمه. ولی نمی‌دونم کت و دامن بخرم ...

متاهلی یا مجرد 

چند سالته ؟

کت و دامن مناسب سنای بالاتره خب

2738
سعی کن رنگای نود بپوشی چون هیچوقت از مد نمیوفتن مثل نباتی،صورتی خیلی کم رنگ  اگه شما مجردی و س ...

خودم متاهلم با دو تا نی نی

رنگ نود رو موافقم، شیکتره

ولی چه سبکی؟! کت...دامن...شلوار...پیراهن...شومیز...

وقتی زنونه هست یعنی شال و روسری نمیزارید دیگه

پس شومیز شلوار خوب نمیشه چون اون با شال هست

پیراهن شبم نباید بپوشید که خیلی رسمیه و واسه عروسیه

پیراهن میدی با جوراب شلواری گزینه خوبیه 

یا یه شومیز با دامن ماکسی خیلی شیکه

جمعه گذشته عقد داداش من بود مهمونامون فقط فامیل درجه یک بود درحدود ۹۰ نفر من یه پیرهن بلند مشکی پوشیدم بدون استین که بالاش سنگ‌دوزی بود و پایین حریر که دنباله داشت و روزمین کشیده میشود وچون پشتش باز بود تا گودی کمر موهاما که بلنده دم اسبی از بالای بالا بست ارایشگر برام  و اتو کشید شلاقی شود ارایشم که کلا حالا ارایشه ملایم مده ارایشم ملایم بود همه میگفتن خیلی خوشگل شودی 😍😍😊

شماهم اگر دوست داشتی اینجوری تیپ بزن

متاهلی یا مجرد  چند سالته ؟ کت و دامن مناسب سنای بالاتره خب

۲۴سالمه

و متاهلم.

چی خوبه برا خواهر عروس؟! جشن عقد کوچیک...

خودم متاهلم با دو تا نی نی رنگ نود رو موافقم، شیکتره ولی چه سبکی؟! کت...دامن...شلوار...پیراهن...شو ...

خب پس کت دامنم برات گزینه خوبیه

پیراهن میدی بیشتر مناسب مجرد هاست

ولی من دو تا نی نی هم داشته باشم کت دامن نمیپوشم

دوست دارم جوون پسند تر بپوشم ( پیراهن عروسکی یا کوتاه )

اگه رنگ نود دوست داری پس کرم نسکافه ای بپوش

2706