2737
2734
عنوان

شربت زینک سولفات

| مشاهده متن کامل بحث + 324632 بازدید | 58 پست
زیر یک سال ممنوعه بالای یک سال هم دوزش روزی سه میلیگرم زینک هست ک اونم در صورتی ک از مواد غذایی دریافت نکنه زیادیش باعث بلوغ زودرس.دل درد.مشکل در هضم غذا و حالت تهوع سردرد میشه
یعنی میشه که بشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان، دخترم توی 6ماه ست..چندروزی میشه اسهال داره بردم پیش متخصص براش پدی لاک و کیدی لاک و شربت زینک نوشته...حالا زینک یکی از عوارضش اسهاله..موندم چه کنم...شما توی این زمینه تجربه ندارین؟؟؟

سلام دوستان، دخترم توی 6ماه ست..چندروزی میشه اسهال داره بردم پیش متخصص براش پدی لاک و کیدی لاک و شرب ...

دخترمنم تو دوران اسهالش دکترش بهش داده.ولی اینطور که میگین نیس میخورد ولی اسهال نمیشد.اگه خیلی اسهاله واسش پودر گاستروفیکس بخر بده عاااااالیه اسهال رو سریع بند میاره دخترمن۱۸روز اسهال بود اخرین روزا روزی۱۰بار اسهال میشد بچم.کلی دکتر و ازمایش.تااینکه این پودر خوبش کرد

سلام دوستان .دختر منم الان 5ماهشه تازه کامل شده وزنش 6800نسبت به وزن تولدش زیاد رشد نکرده 2ماهگی 6200بود ولی تو 2ماهگی تا 4ماه کلا ماهی 300گرم اضافه کرده هیچ شربت تقویتی تا الان بهش ندادم فقط ویتامین آد الان می خواستم ببینم زینک رو باید روزی چند سی سی داد به بچه 

2740

سلام مامان جونا،ی سوال داشتم ،من پسرم چهار ماه و نیمه هفت کیلو صد گرم وزنشه قدشم 64..حالا چن روز پیش بردم دکتر واس همین کنترول قد و وزنش.بعد من ب دکترش گفتم دکتر زیاد خوب گردن نمیگیره میگیره ها ولی زیاد تعادل نداره اونم براش شربت زینک سولفات نوشت .حالا از وقتی بهش میدم همش گریه میکنه میخواد رو دست بگیریمش در صورتی ک همیشه خداروشکر میکردم بخاطر اروم بودنش اما این چن روز کلافه شدم ی جوری اشک میریزه😥... بنظرتون ماله این شربته؟!

مامانای مهربون اول آزمایش ادرار دکتر مده بعد سولفات زینک میدن یا نه؟یعنی منظورم اینکه ازکجا تشخیص دا ...

خانمی الان بعد از ۱۰ سال از این پیامت دوباره بهت پیان دادم ببینم در چه حالی؟

بچه ت ۸ ماهش بوده و شما نگران بودی

الان به سلامتی ۱۰ ساله شده؟؟؟

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
دکتر پسرم فوق تخصص نوزاد هستش این دارو‌رو‌بهش داده از روز‌اول بهش دادم اشتها اوره وزنشم خوب شده خدار ...

سلام ببخشد پسرتون چندماهشه؟؟دخترمن 15 ماهش خیلی خیلی بدغذاست بهش شربت زینک سولفات داده دکتر میدم ولی انگار تاثیر نداره اصلا اشتهاشو باز نمیکته

میخواستم ازمامانای مهربون وبا تجربه بپرسم واقعا این شربت اثر داشت وراضی بودین؟ازچندماهگی به نینی های ...

سلام عزیزم من به پسرم بعد ۲سالگیش دادم و واقعا تو افزایش قدش تاثیر داشت در حدی که کاملا چشمی محسوس بود الان همکه۴سالشه هر دوسه روز یک قاشق میدم بهش

2706