2737
2734

من سیدام استوری کرده بودم که من سیدام اینا عیدوتبریک گفتم بعدخواهرشوهرم ورداشته اینو استوری کرده

احترام دوطرفه اس اگه من احترام میزارم از کمالاتم خلاصه کردم طولانی بود

تندتند میان خونمون حالا یه امروز که باید به من ارزش بزارن نمیان هیچ الانم که این استوری رو دیدم اتیش گرفتم نمدونم چیکارکنم به شوهرم بگم یا خودم حالشویه جوری بگیرم راستی نگید شاید به تو نزاشته چون من تنهاعروس اون خانواده ام کلن هم خواهر شوهرم باکسی رفت وامد نداره که بخوادبه کس دیگه ای بزاره مطمین هستم به من گذاشته

از این ورم میترسم به شوهرم بگم چون دنبال بهانه اس اینستامو حذف کنه چیکار کنم دوستان به نظرتون

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

عیدت مبارک گل من ❤️😍

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸

ببینم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببینم

نمیتونم بزارم میترسم یه وقت شناسایی بشم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738
مرسی عزیزدلم

دعا کن واسم برا سلامتیت صلوات می‌فرستم امروزعیدته خدا حرفاتو می‌شنوه♥️🥺

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸
هیچی ولش کن...با ارامش زندگیتو بکن عزیزم.بذار هرچی میخواد بگه

من خیلی عجولم دارم دیوانه میشم از حرص

ول کن بابا ادب نداره منم سیدم اتفاقا خواهرشوهرام صبح زنگ زدن تبریک گفتن با اینکه اصلا هیچ کدوم مذهبی نیستیم 

واقعا گاهی احترام باعث محبت زیاد میشه بین ادما چی بگم بیخیال شو ادب خودشو به رخ کشیده عزیزم

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

عیدتون مبارک.‌ خیلیها هستن مثل من که به تبریک ویژه به سادات یا دیدنشون رفتن توی این روز اعتقاد ندارن. عزیزم واجب که نیست. استوریهاش رو هاید کن که اذیت نشی. راستش نفهمیدم چرا سید بودن خودت رو هم استوری کردی.