2733
2739
عنوان

افتادگی رحم

1715 بازدید | 12 پست

من  ۵۳ روزه ک زایمان کردم ولی همچنان خونریزی دارم شدید نه گاخی قطع میشه گاهی کمی میاد)زایمان سختی داشتم طبیعی بوده، و بچه اول

بعد اینکه دکتر گفت افتادگی رحم دارم  اونم کمی

تازه تو ایینه ک نگاه کردم قسما  دهانه واژن اندازه بک بند انگشت  ی گوشت قرمز بیرون زده و من خیلی  نگران و ناراحتم ک خدای  ناکرده کلا رحمم خراب نشه یا  مریضی نگیرم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بخاطر همین من وحشت داشتم از طبیعی سزارین کردم 

عزیزم سعی کن روزی نیم ساعت ماهاتو بزاری بالل روی دیوار اگر برات مقدوره سرویس فرنگی برو مدتی .

برای اون زائده قرمز رنگ برو پیش پزشکت تا معاینه کنه نگران نباش تازه زایمان کردی و  ی مدت مشگل هست بعد زایمان نترس رحمت خراب نمیشه ان شا الله 

2738
حالا بنظر شما با این علائم افتادگیم شدیده یا  نرماله...

وقتی گوشت قرمز کنار واژنت میزنه یکم شک برداره دکتر نرفتی مگه شرایط داره دارو داره استراحت داره خوب میشه افتادگی رحم چیزی نیست که درمان نداشته نباشه خدایی نکرده که رحمت پاره نشد نترس 

یعنی بنظرتون شدیده افتادگی     عملش چطور انجام میشه..

مامانم عمل کرد عملش خیلی سخت نیست ولی خوب چند روز استراحت مطلق باید باشی 

هم افتادگی مثانه داشت هم رحم 

برو دکتر شاید با دارو خوب بشی

[QUOTE=245123695]🥺🥺🥺[/QUO بهتر بیخال نشی آخه خونریزی هم داری اگه ضایع ا ت باشه که اونم دکتر بهت میگه خیالت راحت میشه نه بابا رحمت آسیب ندید شاید بخاطر فشار که به رحمت اومد مشکلی ایجاد شد با دارو واستراحت خوب خوب میشه 

سلام اول اینکه موقع دستشویی فشار نیار به خودت و از یبوست دور باش بعدم ورزش گکل انجام بده بار سنگین اصلا بلند نکن بعد زایمان یک سال تا دو سال طول میکشه تا اوضاع بهتر بشه فقط باید رعایت کنی من زایمان اولم طبیعی بود دانشجو میگفت تا ۶ ماه حتی رابطه هم نداشته باش اتقد که پارگی داشتم و ناجور شدم الان زایمان دوم میخوام برم سزارین تا بدتر نشم کلا به غلط کردن افتادم با زایمان اولم ولی خب سزارین هم بدون عوارض نیست برای من که انتخاب سختیه من که واژنم نابود شد فقط از افتادگی میترسم سزارینی ها اصلا افتادگی ندارن هرچی هست مال طبیعیه