2737
2734
عنوان

یاد بگیریم هر کسی زندگی خودش داره

818 بازدید | 25 پست

امشب سالگرد ازدواجمونه همسرم اومد که بغلم کنه گفتم نکن زشته آخه بچه خواهر شوهرم مثل دسته بیل اومده تو سالن خوابیده 😒😒😒یکی نیست به پدر و مادر  عزیزش بگه شما که عرضه بچه داریی ندارین میشه لطفا بچه هاتون نندازید خونه کس دیگه ببخشیدها ما هم زندگی داریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور اومد اونجا؟ کی اوردش؟

بس زنگ زنگ زنگ کا روانی کرد بد بخت همسرم بیچاره گفت پاشو بیا فکر کن دیگه چقدر باید بگن نه تو فلان و بهمان ببخشید اون مادر نباید یکبار بگه نرو اونا زن شوهر جوون هستن اصلا ببخشید بحث اقتصادیش به درک با مستاجری 

2738
بس زنگ زنگ زنگ کا روانی کرد بد بخت همسرم بیچاره گفت پاشو بیا فکر کن دیگه چقدر باید بگن نه تو فلان و ...

جواب تلفن رو ندین بذارین رو سایلنت ، چند سالشه؟ 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
بس زنگ زنگ زنگ کا روانی کرد بد بخت همسرم بیچاره گفت پاشو بیا فکر کن دیگه چقدر باید بگن نه تو فلان و ...

عزیزم تازه دیدم گفتی ۲۰ سالشه، بنظرم کلا باهاش سرد رفتار کن همه جا وقتی میبینی مخل زندگیت شده ، احساس میکنم تو بیرون یا مهمونی باهاش صمیمی هستی که میاد تلپ میشه 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
همسرتون نباید رو بده وگرنه رشته ی زندگی از دستتون خارج میشه

تصمیم گرفتم این سریی کلا رابطه نداشته باشم باهاش تا بفهمه شوهرم ای بابا منم آدمم چطور خالش گفته نیا من و شوهرم جونیم ولی این نمیگه خواهر جان بفهم 

2706