2733
2739
😐دارم ب همین دقیقا فکرمیکنم یعنی چی آخه بقیه روز به روز پیشرفت میکنن ما پسرفت😕😂

آره 

الان هزارتا سایت ازدواج یابی هس😐🤣💔 

اونجا مخزنی راحته🤣

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂😂

مخ زنی نوشتم 

تایپ گوشی کرد که زنی😐

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
2731
🤣🤣🤣🤣منم داشتم فکرمیکردم چی نوشتیییی  وااای😂😂😂

😂😂 

تقصیر تایپ گوشیه بود🫥

سلام دوستان

منم اولش نمی‌دونستم این سایت چیه و فکر میکردم مثل این سایتهای نامعتبر و غیراخلاقیه ولی ...

✔️ مجوز رسمی داره

✔️چندین بار در رسانه پخش شده شبکه 3 و...

✔️فقط و فقط در زمینه ازدواج دائم و تک همسری فعالیت میکنن ( نه صیغه و دوستیابی و چند همسری)

✔️اطلاعات کامل رو میگیرن مثه کارت ملی و صفحه دوم شناسنامه و کلا صحت مجرد بودنتون رو در میارن

✔️اطلاعات شخصی شما هیچ جا درز پیدا نمیکنه ، محرمانه میماند

✔️مادر دختر و مادر پسر را به هم معرفی میکنند تا قرار خواستگاری را مادرها بذارند نه خود دختر و پسر

✔️عزیزانی که میگین زشته و عیبه، پسری که اومده ثبت نام کرده و تمام اطلاعاتشو داده قصدش یه ازدواج سالم هست و دنبال یه دختر سالم هم میگرده اگه اومده تو همچین سایتی و شما رو تو همچین سایتی پیدا می‌کنه یعنی شما هم دنبال ازدواج سالمی در ثانی این سایت خانواده هارو باهم آشنا می‌کنه ، یعنی شماره مادر دختر را میدن به مادر پسر ، و مادر پسر زنگ میزنه قرار ملاقات و خواستگاری میذارن کاملا سنگین رنگین و مودبانه...

✔️ پشتیبانی دارن ، تو ایتا هم هستن و کاملا توضیح دادن که به چه صورت هست

✔️نه عکس از شما و نه عکسی از طرف مقابل نخواهید دید ، اولین ملاقات دختر و پسر طی همان جلسه ای هست که مادرها وعده میکنند.

(( دقیقا مثل یک ازدواج سنتی که یک واسطه دو نفرو به هم معرفی می‌کردند قدیم مادربزرگ‌ها ))

2740